Як отримати запрошення на навчання Донецький національний університет імені Василя Стуса

Як отримати запрошення на навчання

Запрошення на навчання є офіційним документом, який готується Українським державним центром міжнародної освіти. Воно має всі законні підстави і підтверджує право студента на в’їзд на територію країни для отримання відповідних освітніх послуг.

У запрошенні зазначаються паспортні дані студента і повне найменування закладу вищої освіти. Для отримання запрошення на навчання абітурієнт в обов’язковому порядку сплачує вартість послуг з підготовки запрошення (1500 грн.) та візовий збір (324 грн.)

Підготовка запрошення на навчання займає близько 3 днів.

Даний документ є дійсним протягом 180 днів, починаючи від дати його видачі.

Саме протягом терміну дії запрошення на навчання потрібно подати заяву до Посольства України з проханням про видачу візи. Іноземним абітурієнтам слід з’ясувати у власній країні всі деталі, пов’язані з отриманням візи в Посольстві України.

Для отримання запрошення на навчання майбутній іноземний абітурієнт, що вступає на СО «Бакалавр», СО «Магістр», СО «Доктор філософії» або на мовну підготовку, надсилає в Приймальну комісію Навчально-науковий центр міжнародної освіти такі документи в електронному вигляді:

1. Паспортний документ іноземця;

2. Документ про здобутий рівень освіти з одержаним з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки;

3. Нотаріально засвідчені переклади українською мовою паспортного документу та документу про здобутий рівень освіти;

4. Письмова згода на обробку персональних даних.

Документи заповнюються і висилаються на адресу: [email protected]

Після зарахування на навчання іноземні абітурієнти проходять обов’язкову реєстрацію в органах державного контролю, отримують тимчасову реєстрацію на території міста Вінниця та повинні строго дотримуватись правил поведінки і законодавчих норм, що регулюють їх перебування в Україні.