Як отримати запрошення на навчання

Запрошення на навчання є офіційним документом, який готується департаментом паспортно-візових послуг України. Воно має всі законні підстави і підтверджує право студента на в’їзд на територію країни для отримання відповідних освітніх послуг.

У запрошенні зазначаються паспортні дані студента і повне найменування ВНЗ. Для отримання запрошення на навчання абітурієнт в обов’язковому порядку сплачує візовий збір.

Підготовка запрошення на навчання займає близько 3 днів.

Даний документ є дійсним протягом 90 днів, починаючи від дати його видачі.

Саме протягом терміну дії запрошення на навчання потрібно подати заяву до Посольства України з проханням про видачу візи. Іноземним абітурієнтам слід з’ясувати у власній країні всі деталі, пов’язані з отриманням візи в Посольстві України.

Для отримання запрошення на навчання майбутній іноземний абітурієнт, що вступає на ОКР «Бакалавр» або на мовну підготовку на підготовчі курси, надсилає в Приймальну комісію Навчально-науковий центр міжнародної освіти наступні документи в електронному вигляді:

1. Паспортний документ іноземця;
  2. Документ про здобутий рівень освіти з одержаним з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки;
  3. Письмова згода на обробку персональних даних.

Документи заповнюються і висилаються на адресу Приймальної комісії: [email protected].

Після зарахування на навчання іноземні абітурієнти проходять обов’язкову реєстрацію в органах державного контролю, отримують тимчасову реєстрацію на території міста Вінниця та повинні строго дотримуватись правил поведінки і законодавчих норм, що регулюють їх перебування в Україні.