Як отримати запрошення на навчання

Запрошення на навчання є офіційним документом, який готується Українським державним центром міжнародної освіти. Воно підтверджує право іноземця на в’їзд на територію України для отримання відповідних освітніх послуг і необхідне для оформлення студентської візи.

У запрошенні зазначаються паспортні дані іноземця і повне найменування закладу вищої освіти. Для отримання запрошення на навчання абітурієнт в обов’язковому порядку сплачує вартість послуг з підготовки запрошення (1500 грн.) та візовий збір (648 грн.)

Підготовка запрошення на навчання займає близько 5-7 днів.

Даний документ є дійсним протягом 360 днів, починаючи від дати його видачі.

Протягом терміну дії запрошення на навчання потрібно подати заяву до Посольства України з проханням про видачу візи.

Для отримання запрошення на навчання необхідно надіслати на адресу Відділу підготовки до навчання та освіти іноземців [email protected] такі документи:

  1. Паспортний документ іноземця;
  2. Документ про здобутий рівень освіти з одержаним з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки;
  3. Нотаріально засвідчені переклади українською мовою паспортного документу та документу про здобутий рівень освіти з додатками;
  4. Згоду на обробку персональних даних.

Після зарахування на навчання іноземні здобувачі проходять обов’язкову реєстрацію в органах державного контролю, отримують тимчасову реєстрацію на території міста Вінниця та повинні строго дотримуватись правил поведінки і законодавчих норм, що регулюють їх перебування в Україні.