Визнання документів про освіту

Процедура визнання іноземних документів про освіту має на меті забезпечити права громадян, які здобули освіту в інших державах, на продовження освіти та/або професійну діяльність в Україні та здійснюється в індивідуальному порядку.

У результаті процедури визнання власник іноземних документів про освіту отримує Cвідоцтво, яким підтверджується право власника документів, виданих навчальним закладом іншої держави, на продовження освіти або працевлаштування за фахом у вищому навчальному закладі України або в установах на всій території України.

Процедура визнання іноземних документів про освіту включає в себе: перевірку автентичності документів, підтвердження статусу освітньої установи та/або освітньої програми, оцінки кваліфікації або періоду навчання, та встановлення еквівалентності освітньому або освітньо-професійному ступеню в Україні, академічних та/або професійних прав.

Детальніше – на сайті державного підприємства «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України за посиланням.

Щоб розпочати процедуру визнання іноземних документів про освіту, необхідно надати до Відділу підготовки до навчання та освіти іноземців такі документи:

-нотаріально завірений переклад паспорта українською мовою;

-нотаріально завірений переклад українською мовою документа про освіту з додатком;

-заповнені та підписані згоди на обробку персональних даних;

-чек про оплату 51 грн для розгляду документів у Державному підприємстві «Інформаційно-іміджевий центр».

Оксана ШЛАПАК

Контактна особа з питань визнання іноземних документів про освіту

начальник відділу підготовки до навчання та освіти іноземців

[email protected]