Студентська рада

В Донецькому національному університеті імені Василя Стуса активно розвивається студентське самоврядування, яке є гарною платформою для розвитку студента як особистості та набуття досвіду управління.

Студентська рада це можливість безпосередньо брати участь в управлінні

університетом. Представники студентського самоврядування входять до багатьох органів вишу: Ректорату, Вченої ради, Конференції трудового колективу, Стипендіальних комісій тощо. Кожен студент, який має бажання та сили, може долучитися до прийняття важливих рішень, які впливають на функціонування й розвиток ДонНУ імені Василя Стуса.

Невід’ємною частиною роботи Студентської ради є правозахисна функція. Згідно з Законом «Про вищу освіту», за погодженням зі Студентською радою відбувається призначення стипендій, відрахування, переведення студентів, поселення до гуртожитків тощо. Тож кожен студент має право звернутися до представників самоврядування, якщо його права порушуються, і ситуацію буде вирішено.

Участь у роботі Студентської ради — це величезний плюс до резюме. Сьогодні Україна прагне стати частиною Європейського Союзу, а в країнах Європи 90% студентів, що були членами студентського самоврядування, запрошують на роботу до провідних компаній. Адже їх керівники можуть бути впевненими — нові працівники вміють приймати рішення та бути відповідальними за них.

Завдяки участі у роботі Студентської раді відкриваються можливості обміну досвідом із університетами інших міст України та зарубіжжя. Міжнародний департамент Студентської ради спільно з міжнародним відділом ДонНУ імені Василя Стуса запускає проект «Buddy System», спрямований на адаптацію іноземних студентів та їх інтеграцію в університетську родину. Це гарна можливість для наших студентів познайомитись з різними культурами світу та покращити рівень розмовної англійської мови.

Отже якщо у вас є амбіції та прагнення до саморозвитку, то Студентська рада Донецького національного університету імені Василя Стуса відкриє вам двері у світ великих можливостей.

Наша команда

Жлобницька Юлія Дмитрівна

В.о. Голови Студентської ради університету університету і Голова Студентської ради філологічного факультету, студентка 4 курсу СО «Бакалавр» філологічного факультету

Бадрак Андрій Михайлович

Голова Студентської ради фізико-технічного факультету, студент 4 курсу СО «Бакалавр» фізико-технічного факультету.

Чабан Валентин Ігорович

Голова Студентської ради економічного факультету, студент 4 курсу СО «Бакалавр» економічного факультету.

Мельник Петро Петрович

В.о. Голови Студентської ради факультету іноземних мов, студентка 1 курсу СО «Магістр» факультету іноземних мов.

Кулібаба Діана Олегівна

Голова Студентської ради біологічного факультету, студентка 4 курсу СО «Бакалавр» біологічного факультету.

Ящук Альона Василівна

Голова Студентської ради юридичного факультету, студентка 4 курсу СО «Бакалавр» юридичного факультету.

Оцвера Анна Вікторівна

Голова Студентської ради історичного факультету, студентка 3 курсу СО «Бакалавр» історичного факультету.

Казьона Діана Володимирівна

Голова Студентської ради факультету математики та інформаційних технологій, студентка 4 курсу СО «Бакалавр» факультету математики та інформаційних технологій.

Капітанчук Андрій Сергійович

Голова Студентської ради хімічного факультету, студент 4 курсу СО «Бакалаавр» Навчально-наукового інституту Хімії.