Навчально-виробнича лабораторія "Творча майстерня"

Сучасний заклад вищої освіти має пропонувати різні освітні програми, що дозволяють людині будувати успішну професійну кар’єру, оновлювати свої знання, бути конкурентоспроможною, реалізувати свої прагнення і здібності, навчаючись протягом усього життя.

Навчально-виробнича лабораторія “Творча майстерня” задовольняє потреби населення у різноманітних освітніх послугах, створює сприятливі умови для набуття нових знань, розвитку творчих здібностей слухачів різних вікових категорій.

Проведення навчання за різними програмами здійснюється викладачами Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Головною метою діяльності лабораторії є забезпечення освітніх потреб і надання додаткових освітніх послуг

Різним категоріям населення, зацікавленим у засвоєнні певних навчальних програм Лабораторії

Студентам ДонНУ імені Василя Стуса та інших ЗВО

Іноземним студентам

Учням загальноосвітніх шкіл

Лабораторія пропонує

Курси підготовки до вступу у ЗВО

Курс для школярів 5-х – 9-х класів «Математика-це просто»

Інтенсивні мовні курси: англійська, німецька, польська

Комп’ютерні курси:
“Java – програмування” 1 і 2 рівні,
“Основи роботи з комп’ютером”

Курс професійного вдосконалення «Автоматизація бізнес-процесів. Управління підприємством і бухгалтерія»

Підготовчі курси до єдиного вступного іспиту з англійської мови для вступу на навчання для здобуття ступеню освіти «магістр» на основі здобутого ступеню вищої освіти

Вініченко Юлія

Вініченко Юлія

Слухачка 1-го року навчання підрозділу журналістики та медіакомунікацій

Мрієш отримати ще одну освіту, але не знаєш, як поєднати цю затію з навчанням, роботою або особистим життям? Я теж зіткнулася з такою проблемою, але вихід виявився простіший, ніж можна було б подумати. Відкривши для себе всі переваги навчання в Центрі безперервної освіти на базі ДонНУ, я, не роздумуючи, подала документи на вступ. Особисто для мене навчання у підрозділі журналістики та медіакомунікацій стало можливістю опанувати ще одну професію, не жертвуючи при цьому роботою і сім’єю. З того моменту я жодного разу не пошкодувала про зроблений вибір.

У центрі працюють справжні професіонали, а керівництво завжди з розумінням ставиться до всіх прохань і пропозицій студентів. Світ журналістики став близький як ніколи, адже більшість з викладачів є практикуючими журналістами, які не з чуток знають про всі плюси та підводні камені професії.

Рішення отримати додаткову освіту — це здорове рішення дорослої людини, здатне змінити твоє життя! Ти побачиш, як світ навколо заграє для тебе новими фарбами! Перевірено на собі!

Смирнова Дарина

Смирнова Дарина

Слухачка 1-го року навчання підрозділу журналістики та медіакомунікацій

Як я потрапила в журналістику

В однієї маленької дівчинки добре виходило мріяти … І мрії перетворювалися на розповіді, твори. Світ слів був для неї, як джунглі, крізь які їй подобалося пробиратися, орудуючи кульковою ручкою, як мечем.

Минув час, дівчинку, що стала дорослою дівчиною, запевнили, що писати — це дурниці, і вона довірливо погодилася.

Але один випадок змінив її життя. Поїзд, два прекрасних викладача філфаку… саме вони переконали її, що мати суміжну професію «для душі» — це аж ніяка не дурість.

Ось так я опинилася тут, у підрозділі журналістики та медіакомунікацій Центру безперервної освіти ДонНУ. І пари тут не просто пари, а суцільне відкриття. А викладачі … Добре, що в журналістиці є метри, брили, на які хочеться рівнятися.

Якщо подумати, що цікавого можна придумати на заняттях? Ну лекція, ну семінар, і все. Ні, наші викладачі ламають стереотипи. У нас якщо лекція, то в сонячний день, а якщо семінар, то інтерв’ю з ювелірним дизайнером. А якщо пара української мови в ЗМІ, то цікаві історії, від яких мурашки по шкірі, або так весело, що не помічаєш, як приходить час йти додому…

Світ слова — це диво, яке вам відкриють тут, та ще й навчать, як з ним потрібно правильно обходитися, як стати його справжнім майстром.

Гребеник Оксана

Гребеник Оксана

Слухачка 1-го року навчання підрозділу журналістики та медіакомунікацій

Коли ти після школи вступаєш до ВНЗ і починаються заняття, тобі хочеться тут же спробувати зробити те, про що читають лекції викладачі. Але предметів багато, а навчальна практика тільки по одному з них, і то в кінці навчального року.

У підрозділі журналістики та медікоммунікацій Центру безперервної освіти ДонНУ все інакше — тут «проба пера» починається буквально з перших занять. Тебе не тільки вчать писати замітки, репортажі, інтерв’ю та статті, а й надають можливість публікувати свої роботи в газеті. Екскурсії на радіо і телебачення дають уявлення про те, як працюють кореспонденти, ведучі, випускові редактори, оператори, режисери…

Але і це ще не все. Якщо ти раптом зрозумів, що бути на місці пожежі за п’ять хвилин до неї — це не твоє, не біда. Великим компаніям потрібні талановиті піарники, співробітники прес-служби, журналісти офіційних сайтів.

Якщо хоч одна з перерахованих вище сфер тобі цікава, наш Центр безперервної освіти — твоє майбутнє.

Козиркіна Юлія

Козиркіна Юлія

Випускниця підрозділу перекладацької справи 2014 року

Після двох років навчання в Центрі безперервної освіти ДонНУ у підрозділі перекладацької справи я можу з упевненістю сказати, що тут я отримала всі необхідні знання для виконання якісного та професійного перекладу текстів різної тематики та напрямків. Хотілося б висловити величезну подяку всім викладачам за їх високий професіоналізм і чуйність. Вони завжди були готові допомогти і відповісти на питання, що цікавлять, у будь-який час. Лекції та семінари завжди проводилися у цікавій формі з використанням аудіо і відео матеріалів, що дозволяло краще засвоїти матеріал вже з самого початку і без будь-яких труднощів. Так, усього лише за два роки я отримала не тільки позитивні емоції, а й безцінні знання!

Герда Євгенія

Герда Євгенія

Випускниця підрозділу перекладацької справи 2014 року

Вітаю всіх!

Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в Центрі безперервної освіти ДонНУ.

Я опинилася тут випадково — хотілося чимось відволікти мізки від роботи. Порадила прийти сюди добра знайома. Умови мені сподобалися. При надходженні проходиш вступну співбесіду, щоб визначити поточний рівень знань, і, що виявилося особливо приємним, під час занять це враховувалося! Тим, кому це було потрібно (а я була в їх числі), в ненав’язливій формі надавалися пояснення матеріалу, при бажанні — додаткові завдання перехідного рівня складності. З викладачами про все можна було домовитися — вони завжди йдуть на зустріч для комфорту навчання кожного.

Стараннями співробітників тут створена дуже приязна атмосфера. Мої найщиріші, найтепліші відгуки про викладачів: спасибі вам за творчий підхід до справи і любов до предмета й до учнів. Викладачами постійно розробляються матеріали занять відповідно до вимог сьогоднішнього дня! Дуже багато інформації надається в ігровій невимушеній формі. Я знову переживаю своє студентство: постійний brainstorming і веселий кураж. Також хочу відзначити ще одну обставину: окрім викладачів одним з безперечних переваг центру є і його студенти. Дивним чином це місце об’єднало унікальних людей — будь-яка дискусія з ними сама по собі є джерелом інформації і несподіваних відкриттів.

Сприймаю Центр безперервної освіти як потужний позитивний портал — звідси мій заряд гарного настрою, мотивація вчитися далі та справжній апетит до предмета.

Вчити англійську можна невимушено і з задоволенням!

Дементьєв Єгор Вікторович

Дементьєв Єгор Вікторович

Випускник підрозділу фізичного виховання та спорту

Заслужений майстер спорту України, 2-х кратний чемпіон Лондона 2012 року в шосейних велоперегонах і 2-х кратний чемпіон світу в змаганнях з велотреку і шосе. Друге місце в загальному заліку за підсумками першого етапу Кубка Світу в Італії.

Єгор понад 17 років займається велоспортом і має великий досвід виступів на змаганнях різного рівня, в тому числі і з професіоналами. Але у той же час він розумів, що будь-який досвід повинен підкріплюватися теорією і наукової практикою. У зв’язку з цим з’явилося бажання поглибити свої знання і вступити на навчання до Центру безперервної освіти Донецького національного університету, щоб мати можливість передавати свій досвід молодим спортсменам.

За час навчання він глибше вивчив анатомію і фізіологію людини, взаємодію всіх органів людського організму під час багатогодинних тренувань і змагань. Багато нового відкрив для себе з курсу теорії і методики спортивного тренування і психології спорту. Як результат отриманих знань — виступ Єгора на Чемпіонаті світу в Мексиці 10-14 квітня 2014 року і завойована срібна медаль в змаганнях з велотреку. Ці знання допоможуть йому й надалі отримувати високі результати у спорті і готуватися до Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Контакти

Адреса:

кім. 614, вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця.

Телефон:

+38 (068) 931 32 00

Електронна пошта:

[email protected]