Центр дистанційної освіти та веб-технологій

Структурний підрозділ Донецького національного університету імені Василя Стуса, що підпорядковується проректору з наукової роботи.

Основними завданнями Центру дистанційної освіти та веб-технологій є:

Вивчення, узагальнення та впровадження сучасних технологій дистанційного навчання в навчальний процес.

Розробка рекомендацій, пропозицій, методичного забезпечення щодо створення дистанційних курсів, елементів дистанційного навчання, організації навчального процесу з використання технологій дистанційного навчання.

Організація та проведення курсів підвищення кваліфікації у напрямі дистанційного навчання для викладачів та співробітників Університету.

Здійснення інформаційної підтримки платформи дистанційного навчання Moodle.

Технічний супровід при проведенні вступних та державних атестаційних випробувань з використанням ресурсів платформи Moodle.

Співробітники центру:

Жильцова Світлана Віталіївна

Директор центру

Арчакова Юлія Юріївна

Інженер

Поліщук Діана Михайлівна

Технік

Сіряк Юлія Володимирівна

Фахівець

Контакти:

Адреса: каб. 402 головного корпусу Донецького національного університету імені Василя Стуса – вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця.

Електронна адреса: [email protected]