Вступ з тимчасово окупованих територій

Шановні вступники! Інформація, наведена нижче, стосується лише вступників місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (які не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи) або переселилися з неї після 01 січня 2022 року.

 

На базі Донецького національного університету імені Василя Стуса створено Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» для надання можливості вступникам з тимчасово окупованих територій отримати якісну українську освіту.

 

Вступати через освітні центри мають право особи, які:

 • мають український документ про освіту (дистанційна або екстернатна форма навчання);
 • не мають українського документу про освіту;
 • проходили ЗНО;
 • не проходили ЗНО.

Освітній центр забезпечує:

 • консультування та допомогу в оформленні декларації Заявника;
 • сприяє проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації Заявника з української мови та історії України, видачі йому документів державного зразка про базову або повну загальну середню освіту (відповідальний – уповноважений заклад загальної середньої освіти);
 • організовують оформлення документів Заявника як вступника.

Центр працює з червня по вересень поточного року.

У такому разі вам необхідно:

 1. Прийти до Освітнього центру з паспортом або свідоцтвом про народження.
 2. Особисто заповнити освітню декларацію та заяву на вступ Перелік документів включає: копія паспорта громадянина України або свідоцтво про народження; копія довідки про реєстрацію місця проживання; копія ідентифікаційного коду; копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). При подачі копій документів їх оригінали пред’являються обов’язково!
 3. Скласти Державну підсумкову атестацію з української мови та історії України. Отримати довідку, яка дає право вступу до ДонНУ імені Василя Стуса.
 4. Скласти іспит з профільного предмету для вступу на обрану спеціальність. (Результати складання Державної підсумкової атестації з української мови та історії України зараховуються як результати вступних іспитів з відповідних предметів. Профільні предмети визначаються Правилами прийому).
 5. Дочекатися оприлюднення на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників та наказу про зарахування.

Увага! Отримавши атестат про повну загальну середню освіту, обов’язково надайте його до Приймальної комісії університету.

У такому разі необхідно:

 1. Особисто подати заяву і документи для вступу до ДонНУ імені Василя Стуса. Перелік документів включає: копія паспорта громадянина України або свідоцтво про народження; копія довідки про реєстрацію місця проживання; копія ідентифікаційного коду; документ про повну загальну середню освіту та додаток до нього; копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). При подачі копій документів їх оригінали пред’являються обов’язково!
 2. Скласти іспити з трьох предметів, необхідних для вступу на обрану спеціальність.
 3. Дочекатися оприлюднення на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників та наказу про зарахування

У такому разі ви маєте право самостійно обирати: вступати до ДонНУ імені Василя Стуса за результатами ЗНО чи складати вступні іспити в університеті.

 1. Особисто подати заяву і документи для вступу до ДонНУ імені Василя Стуса. Перелік документів включає: копію паспорта громадянина України або свідоцтва про народження; копія довідки про реєстрацію місця проживання; копія ідентифікаційного коду; документ про повну загальну середню освіту та додаток до нього; копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; сертифікат ЗНО; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копію військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). При подачі копій документів їх оригінали пред’являються обов’язково!
 2. Скласти три іспити для вступу на обрану спеціальність (для тих, хто вирішив вступати за результатами іспитів);
 3. Дочекатися оприлюднення на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників та наказу про зарахування.

Освітній центр Донецького національного університету імені Василя Стуса «Донбас-Україна» м. Вінниця:

Адреса: вул. 600-річчя, 21, кабінет 101
Телефони: +380 (432) 50-89-32,
+380 (98) 971-96-40
Skype: pkdonnu
Telegram: https://t.me/abiturient_donnu
E-mail: [email protected]
Іnstagram abiturient_donnu  
Facebook abiturient.donnu

 

Більше інформації про вступ з тимчасово окупованих територій від фонду «Відкрита політика»:

 

Офіційний сайт:

 

http://dostupnaosvita.com.ua

 

Гарячі лінії з питань освіти

для мешканців

тимчасово окупованих територій

0 800 50-44-25
Іnstagram openpolicyfoundation
Facebook: dostupnaosvita
Telegram: https://t.me/dostupnaosvita