Вступ з тимчасово окупованих територій

Шановні вступники! Інформація, наведена нижче, стосується осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована Російською Федерацією територія України, територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2023 року.

На базі Донецького національного університету імені Василя Стуса створено Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» для надання можливості вступникам з тимчасово окупованих територій отримати якісну українську освіту.

Вступати через освітні центри мають право особи, які:

• мають український документ про освіту;
  • не мають українського документу про освіту
  • складали ЗНО/НМТ
  • не складали ЗНО/НМТ.

Освітні центри:

• надають консультації та сприяють в оформленні декларації заявника;
  • сприяють проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації Заявника з української мови та історії України, видачі йому документів державного зразка про повну загальну середню освіту (відповідальний – уповноважений заклад загальної середньої освіти);
  • організовують оформлення документів заявника як вступника, проведення вступних випробувань до Університету.

Центри працюють з 01 червня до 30 вересня 2023 року.

У такому разі вам необхідно:

1. Звернутися до Освітнього центру з документами, що підтверджують реєстрацію на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, території населених пунктів на лінії зіткнення або переселення з неї після 01 січня 2023 року.
  2. Звернутися до уповноваженого закладу загальної середньої освіти.
  3. Скласти державну підсумкову атестацію з української мови та історії України.
  4. Отримати тимчасову довідку про здобуття повної загальної середньої освіти.
  5. З 3 липня по 10 липня 2023 року подати заяву на участь у вступних випробуваннях.
  6. З 7 липня по 18 липня 2023 року пройти вступні випробування (співбесіди) в Університеті з трьох предметів:- українська мова (обов’язковий предмет)-математика (обов’язковий предмет)-історія України/іноземна мова/біологія/хімія/фізика (предмет на вибір)
  7. З 19 липня по 31 липня 2023 року подати заяву/заяви на вступ та мотиваційний лист/мотиваційні листи.
  8. Дочекатися рекомендації до зарахування: 5 серпня – на бюджет або 9 серпня -на контракт.
  9. Виконати вимоги до зарахування: до 08 серпня на бюджет або до 15 серпня – на контракт.
  10. Дочекатися наказу про зарахування.

Увага! Після отримання свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково надайте його копію до Приймальної комісії університету.

У такому разі необхідно:

2. З 1 липня 2023 року зареєструвати електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/
  3. З 3 липня по 10 липня 2023 року подати заяву на участь у вступних випробуваннях через електронний кабінет вступника.
  4. З 7 липня по 18 липня 2023 року пройти вступні випробування (співбесіди) в Університеті з трьох предметів:-українська мова (обов’язковий предмет)-математика (обов’язковий предмет)-історія України/іноземна мова/біологія/хімія/фізика (предмет на вибір)
  5. З 19 липня по 31 липня 2023 року через електронний кабінет вступника подати заяву/заяви на вступ та мотиваційний лист/мотиваційні листи.
  6. Дочекатися рекомендації до зарахування: 5 серпня – на бюджет або 9 серпня – на контракт.
  7. Виконати вимоги до зарахування: до 08 серпня на бюджет або до 15 серпня – на контракт.
  8. Дочекатися наказу про зарахування.

У такому разі вам необхідно:

3. З 19 липня по 31 липня 2023 року через електронний кабінет вступника подати заяву/заяви на вступ та мотиваційний лист/мотиваційні листи.
  4. Дочекатися рекомендації до зарахування: 5 серпня – на бюджет або 9 серпня – на контракт.
  5. Виконати вимоги до зарахування: до 08 серпня на бюджет або до 15 серпня – на контракт.
  6. Дочекатися наказу про зарахування.

Освітні центри Донецького національного університету імені Василя Стуса «Донбас-Україна», «Крим-Україна»:

Відповідальна особа Павлова Ганна Євгенівна
Адреса: вул. 600-річчя, 21, кабінет 103
Телефони: +380 (432) 50-89-32,
+380 (98) 46-10-310 (є Viber, Telegram)
Telegram: https://t.me/abiturient_donnu_stus
Іnstagram https://www.instagram.com/abiturient_donnu/
Facebook https://www.facebook.com/abiturient.donnu

Уповноважені заклади загальної середньої освіти:

1. Вінницький ліцей №4
Адреса: м. Вінниця, вул. вул. Гоголя, 18