Донецький національний університет імені Василя Стуса Відділ навчально-методичного забезпечення кар’єрного зростання і професійного розвитку

У Донецькому національному університеті імені Василя Стуса був створений навчально-практичний центр кар’єри та професійного зростання на виконання рішення Вченої ради від 02 квітня 2018 (Протокол №9) та впорядкування діяльності окремих структурних підрозділів університету наказом ректора №128/05 від 2 квітня 2018 року під керівництвом Першого проректора. Наказом ректора №233/05 від 28.08.2020 навчально-практичний центр кар’єри та професійного зростання був реорганізований у відділ навчально-методичного забезпечення кар’єрного зростання і професійного розвитку.

Відділ забезпечує планування, координацію, організацію, а також моніторинг та оцінку заходів, які здійснюються з метою організації практики і стажування, сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти та випускників, підвищення кваліфікації і стажування працівників Університету і сприяння формуванню спільноти випускників Університету спільно із ГО «Асоціація студентів та випускників ДонНУ».

Відділ є структурним підрозділом Донецького національного університету імені Василя Стуса, який безпосередньо підпорядковується Першому проректору Донецького національного університету імені Василя Стуса Тетяні Леонтіївні Нагорняк .

Організація та управління підвищенням кваліфікації працівників включає виконання наступних функцій:

Створення та реалізація системи професійного зростання науково-педагогічних працівників Університету із врахуванням положень Стратегії розвитку Донецького національного університету імені Василя Стуса 2017-2025 рр. та функціональних стратегій;

Планування та імплементація системи формального професійного навчання та
підвищення кваліфікації відповідно до ліцензійних вимог;

Забезпечення підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників інших підприємств, установ (зокрема закладів вищої освіти) та організацій на договірних засадах відповідно до чинного законодавства та інше.​

Свідоцтва про підвищення кваліфікації

Спільнота випускників нашого Університету:

Координація співпраці з ГО «Асоціація студентів та випускників ДонНУ» (далі – Асоціація) та сприяння формуванню спільноти випускників Університету включає виконання наступних функцій: сприяння популяризації діяльності Асоціації та спільноти випускників в інформаційному просторі; встановлення ділових взаємовідносин з працюючими випускниками – потенційними роботодавцями з метою сприяння працевлаштуванню випускників, здобувачів вищої освіти; здійснення моніторингу працевлаштування випускників та відстеження їх кар’єрного зростання та інше.

З метою створення спільноти випускників пропонуємо заповнити Анкету випускника ДонНУ імені Василя Стуса за посиланням.

Пропонуємо вам історії випускників ДонНУ імені Василя Стуса з різних куточків України та світу, а також різноманітних професій і світоглядів. Випускники для Університету – це велика гордість, а Alma Mater – це зв’язок на все життя!
Історії випускників ви знайдете тут – Наші випускники.

Організація практики і стажування здобувачів вищої освіти включає виконання наступних функцій:

Налагодження співпраці за дорученням керівництва Університету з провідними закордонними, українськими та регіональними підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, які можуть стати базами практики, стажування та подальшого працевлаштування здобувачів вищої освіти;

Своєчасне інформаційне забезпечення здобувачів вищої освіти про можливість проходження практики, а також про можливу участь у стажуванні на провідних підприємствах, установах та організаціях, в закладах вищої освіти України та світу за допомогою електронної розсилки, офіційного сайту та сторінок у соціальних мережах;

Забезпечення документального супроводу проходження практики та (або) стажування та інше.

Копельчук Вікторія Петрівна

Завідувач відділу навчально-методичного забезпечення кар’єрного зростання і професійного розвитку

Гавриленко Тетяна Казимирівна

Завідувач навчальної лабораторії з організації практичного навчання