Освітньо-практичний центр інноватики та стратегічного розвитку

Освітньо-практичний центр інноватики та стратегічного розвитку (ОПЦІСР) є структурним підрозділом Донецького національного університету імені Василя Стуса, що займається розробкою та впровадженням інноваційних форм навчального процесу; стратегічним плануванням розвитку університету, координацією роботи його структурних підрозділів в контексті дотримання Стратегії-2025 та реалізації тактичних кроків.

Відділення міждисциплінарного навчання

На базі відділення здійснюється запровадження нових освітніх технологій у навчальному процесі, виходячи зі стратегічних пріоритетів розвитку вищої освіти в Україні; організація та координація інноваційних форм проектно-орієнтованого навчання, його навчально-методичне забезпечення (розробка освітніх програм та навчальних планів на основі компетентністного підходу).

Сектор управління рейтингами і компетенціями

Здійснює управління внутрішньоуніверситетським рейтингом (персональним, кафедральним, факультетським); підготовку аналітичних матеріалів щодо компетенцій і мотивацій співробітників, організацію взаємодії структурних підрозділів ДонНУ імені Василя Стуса; впроваджує інноваційні форми управління персоналом.

Навчальна лабораторія моніторингу та систем управління якості освіти

Координує розробку та впровадження заходів щодо створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в Університеті; організовує та проводить опитування здобувачів вищої освіти та формує на цій основі рекомендації щодо покращення навчального процесу; проводить оцінку освітньої та науково-педагогічної діяльності структурних підрозділів.

Сектор стратегічного розвитку та новацій в освітній діяльності

Забезпечує координацію роботи структурних підрозділів ДонНУ імені Василя Стуса у контексті планування та дотримання Стратегії-2025; займається розробкою інструментів запровадження нових освітніх технологій у навчальний процес, проектів вдосконалення форм проектно-орієнтованого навчання.

Пріоритетними напрямами діяльності ОПЦІСР є виявлення, формування та активізація інноваційної діяльності, координація проектів і грантів, пошук та залучення позабюджетного фінансування розвитку ДонНУ імені Василя Стуса, організація роботи з комерціалізації прикладних продуктів освітньої та наукової діяльності, реалізація авторських практичних програм супроводу діяльності владних та бізнес-структур, інтеграційних форм співпраці з місцевою громадою та академічним середовищем України.

Майбутнє вже поряд… Наважся на інновації!

Співробітники центру

Пачос Юлія Віталіївна

Директор центру

Електронна пошта: [email protected]

Скопова Олена Іванівна

Завідувач відділення міждисциплінарного навчання

Материнська Ольга Андріївна

Завідувач навчальної лабораторії моніторингу та систем управління якістю освіти

Дубій Інна Миколаївна

Методист заочної форми навчання

Полторак Валерія Володимирівна

Лаборант навчальної лабораторії моніторингу та систем управління якістю освіти

Медецька Світлана Петрівна

Провідний фахівець сектору стратегічного розвитку та новацій в освітній діяльності

Кобідзе Нонна Нодарівна

Старший лаборант відділення міждисциплінарного навчання

Контакти:

Освітньо-практичний центр інноватики та стратегічного розвитку

каб. 614, Головний корпус ДонНУ імені Василя Стуса, вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця.

Телефон:

+380 (063) 213-49-46