Внутрішньокорпоративна програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників "Майстерня "Teaching Art"

Унікальна Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Майстерня «Teaching Art» розпочала свою роботу на початку грудня 2019 року.

Стусівський університет – це університетська родина з власним корпоративним духом, світоглядний простір, який надає можливості жити, працювати, навчатися, самореалізовуватися за принципами академічної свободи й доброчесності, професійної гідності і патріотизму.

Реалізується програма за підтримки ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса Донецький національний університет імені Василя Cтуса Романа Федоровича та під професійним менторством першого проректора Університету Нагорняк Тетяни Леонтіївни.

Основне завдання Програми відображено у її гаслі – «Майстрами не народжуються – майстрами стають». Програма побудована за трьома модулями, які відображають стратегічні напрями розвитку Університету – освіта, наука, світогляд.

Перший модуль розпочався розповіддю про славетну історію Університету від зародження, розбудови інфраструктури й до буреломних подій і сьогодення ректор, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Роман Федорович Гринюк.

Місію, стратегію та бачення Університету, значення корпоративного стилю, символіки, та інших елементів Брендбуку роз’яснила доктор політичних наук, професор, перший проректор Нагорняк Тетяна Леонтіївна.

Завершився перший модуль з’ясуванням очікувань і цілей учасників Майстерні «Teaching Art» за допомогою методики «Акваріум». Учасники Майстерні разом віднайшли важливі підстави й мотивацію для самовдосконалення.

Завершиться Майстерня захистом та презентацією командних проєктів від викладачів Університету.