Поселення в гуртожитки

Враховуючи, те що Донецький національний університет знаходиться у екзилі та наразі не має своїх гуртожитків в м.Вінниці, але відповідно до положення про поселення студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса, може використовувати гуртожитки інших навчальних закладів, приватних гуртожитків, готелів тощо.

На сьогодні Донецький національний університет імені Василя Стуса співпрацює з 8 приватними гуртожитками та 22 гуртожитками інших навчальних закладів м.Вінниця.

За для виключення помилкових тлумачень та розповсюдження хибної інформації щодо наявності або відсутності гуртожитків для студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса інформуємо, що минулого року (2016-2017 навч.роки) було надано близько 600 місць для поселення студентів ДонНУ імені василя Стуса. Цієї кількості було достатньо для розміщення всіх студентів пільгових категорій, студентів із зони проведення АТО, переселенців та студентів із інших областей України.

ТАКОЖ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ!

Студенти з Вінницької області які мешкають ближче ніж 40 км. від міста Вінниця згідно положення про поселення не мають права на отримання місць у державних гуртожитках, та можуть поселятись лише у приватні гуртожитки за бажанням. Для поселення в приватні гуртожитки, також, необхідно звертатись до Відділу щодо сприяння працевлаштуванню студентів та випускників в головний корпус за адресом м.Вінниця, вул. 600-річчя, 21, каб.619.

Класифікація гуртожитків

Державні гуртожитки

Поселення в державні гуртожитки починається в кінці серпня. Це обумовлено тим, що інші навчальні заклади готові надавати місця лише після завершення поселення своїх учнів та студентів.

Приватні гуртожитки

Також можливе поселення в приватні гуртожитки, перевагою яких є те що зазвичай приватні гуртожитки працюють цілий рік та є можливість проживати там на протязі літніх канікул.

Поселення в державні гуртожитки буде відбуватися в порядку черги. Спочатку поселяються студенти із зони проведення АТО і студенти пільгових категорій.

Детальний графік поселення дату та час слід дивитись у ГРАФІКУ ПОСЕЛЕННЯ.

Контакти:

Марчишин Андрій Анатолійович

Начальник відділу

Телефон:

+380 (63) 267-14-97

Електрона пошта:

[email protected]

Дрогобецька Олена Володимирівна

Фахівець І категорії

Телефон:

+380 (95) 453-42-64

Електрона пошта:

[email protected]

Адрес: каб. 619, вул. 600-річчя, 21, 21021, м. Вінниця.

Електрона пошта відділу: [email protected].