Поселення в гуртожитки

Враховуючи те, що Донецький національний університет імені Василя Стуса знаходиться в екзилі та не має своїх гуртожитків в м.Вінниця, але відповідно до Правил прийому до Донецького національного університету імені Василя Стуса, може використовувати гуртожитки інших навчальних закладів, приватних гуртожитків, готелів тощо.

Насьогодні Донецький національний університет імені Василя Стуса співпрацює з 8 приватними гуртожитками та 22 гуртожитками інших навчальних закладів м.Вінниця.

Задля уникнення помилкових тлумачень інформації щодо наявності або відсутності гуртожитків для студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса, інформуємо, що цього навчального року (2019-2020) було надано близько 500 місць для поселення студентів ДонНУ імені василя Стуса. Цієї кількості було достатньо для розміщення всіх студентів пільгових категорій, студентів із зони проведення АТО, переселенців та студентів із інших областей України.

Класифікація гуртожитків

Державні гуртожитки

Поселення в державні гуртожитки починається в кінці серпня. Це обумовлено тим, що інші навчальні заклади готові надавати місця лише після завершення поселення своїх студентів.

Дата та графік поселння буде доступний на цій сторінці після 20 серпня.
(Орієнтовна вартість 400-600 грн/міс)

Приватні гуртожитки

Поселення в приватні гуртожитки можливе у будь який момент. Адреси та умови Ви можете подивитись на мапі поряд, або у розділі Адреси та Ціни. Перевагою яких є те що вони зазвичай працюють цілий рік, тому є можливість проживати там під час літніх канікул. Всі приватні гуртожитки обладнені бойлерами та в них є інтернет, а також кожний з них має особисті переваги.

(Орієнтовна вартість 900-1500 грн/міс)

Поселення в державні гуртожитки буде відбуватися в порядку черги. Спочатку поселяються студенти із зони проведення АТО і студенти пільгових категорій.

Детальний графік поселення буде доступний на цій сторінці після 20 серпня.

Поселення студентів пільгових категорій у державні гуртожитки відбулось за графіком.

Для поселення студентів без пільг пропонується гуртожиток.

Найзручнішим цей гуртожиткок буде для студентів Юридичного та Історичного факультетів (20 хвилинах громадським транспортом від факультету)

  • Зручне транспортне сполучення з навчальним корпусом.
  • Комфортні умови, сучасний ремонт та меблі.
  • У кожного проживаючого ліжко з ортопедичним матрацом, стіл, стілець, тумбочка.
  • Просторі кімнати до 40 м/кв. на 4 та 5 місць.
  • Вартість проживання нижче ніж у інших приватних гуртожитках.

Кількість місць обмежена!

Запис на поселення за телефоном 0673364082

!!! ПАМ’ЯТКА !!!

Після поселення у Приватні гуртожитки, протягом першого місяця навчання, студенту обов’язково необхідно звернутись до каб. №105 головного корпусу для отримання направлення або внесення даних у єдиний реєстр студентів які проживають у гуртожитках (ПІБ, курс, факультет, номер телефону, наявність пільг, адреса гуртожитку та номер кімнати).

Контакти:

Марчишин Андрій Анатолійович

Провідний фахівець відділу

Телефон:

+380 (96) 508-97-65

Електрона пошта:

[email protected]

Адрес: каб. 105, вул. 600-річчя, 21, 21021, м. Вінниця.

Електрона пошта відділу: [email protected].