Поселення в гуртожитки

Враховуючи те, що Донецький національний університет імені Василя Стуса знаходиться в екзилі та не має своїх гуртожитків в м.Вінниця, але відповідно до Правил прийому до Донецького національного університету імені Василя Стуса, може використовувати гуртожитки інших навчальних закладів, приватних гуртожитків, готелів тощо.

Насьогодні Донецький національний університет імені Василя Стуса співпрацює з 8 приватними гуртожитками та 22 гуртожитками інших навчальних закладів м.Вінниця.

Задля уникнення помилкових тлумачень та розповсюдження хибної інформації щодо наявності або відсутності гуртожитків для студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса, інформуємо, що цього навчального року (2018-2019) було надано близько 500 місць для поселення студентів ДонНУ імені василя Стуса. Цієї кількості було достатньо для розміщення всіх студентів пільгових категорій, студентів із зони проведення АТО, переселенців та студентів із інших областей України.

Класифікація гуртожитків

Державні гуртожитки

Поселення в державні гуртожитки починається в кінці серпня. Це обумовлено тим, що інші навчальні заклади готові надавати місця лише після завершення поселення своїх студентів.

(Орієнтовна вартість 300-520 грн/міс

Приватні гуртожитки

Також можливе поселення в приватні гуртожитки, перевагою яких є те що вони зазвичай працюють цілий рік, тому є можливість проживати там під час літніх канікул.

(Орієнтовна вартість 600-980 грн/міс)

Поселення в державні гуртожитки буде відбуватися в порядку черги. Спочатку поселяються студенти із зони проведення АТО і студенти пільгових категорій.

Детальний графік поселення дату та час слід дивитись у ГРАФІКУ ПОСЕЛЕННЯ.

Контакти:

Марчишин Андрій Анатолійович

Провідний фахівець відділу

Телефон:

+380 (96) 508-97-65

Електрона пошта:

[email protected]

Адрес: каб. 619, вул. 600-річчя, 21, 21021, м. Вінниця.

Електрона пошта відділу: [email protected].