Оплата онлайн

Відтепер студенти Донецького національного університету імені Василя Стуса мають можливість сплачувати онлайн через Українську освітню платіжну платформу EDUPAY.

Сервіс EDUPAY створений для спрощення онлайн оплати на користь навчальних закладів країни та забезпечення прозорості фінансових потоків в освіті. Розробка сервісу проводилась за підтримкою Фонду Східна Європа та Швейцарської Конфедерації у рамках програми EGAP (Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади).

На відміну від існуючих платіжних систем EduPay не є фінансовим агентом і не приймає кошти на свої рахунки: за участі міжнародних платіжних систем та банківської системи країни кошти рухаються з банку платника до казначейського рахунку навчального закладу. Це забезпечує максимальну надійність та швидкість платежу.

Сплачувати можна картками VISA та MasterCard будь – яких банків світу при цьому конвертація у національну валюту України проводиться автоматично, згідно з курсом банку платника. Українські студенти крім оплати картками можуть обрати оплату через Приват 24 або термінали ПриватБанку.

Історія платежів та електронні квитанції зберігаються в індивідуальному кабінеті платника, який створюється автоматично після першої оплати. Реєстрація платників у системі теж проходить автоматично, про що платнику приходить повідомлення разом з електронною квитанцією, що

максимально спрощує процедуру користування сервісом.

Онлайн оплата заощаджує час, її можна здійснити з платіжних карток будь – яких банків світу, з кредитних коштів, з будь – якої точки де є інтернет, з комп’ютера або мобільного телефона.

Зараз до Української платіжної платформи підключено біля 100 закладів вищої освіти та 1500 садочків, шкіл і ПТНЗ країни, оплата за пробне ЗНО та за інформування про рух черги у дитячих садочках. Тож сподіваємось, що підключення ДонНУ імені Василя Стуса до EduPay дозволить студентам та батькам зробити процедуру оплати за навчання швидкою та приємною.

Університет не несе відповідальності за дії банку, а також за розмір комісії. Здійснюючи оплату онлайн, Ви приймаєте умови Публічного договору, актуальний текст якого можна знайти на сторінці оплати.

Під час здійснення оплати, просимо вказувати повну інформацію та зберігати квитанції про оплату задля вирішення суперечок.

Сплатити за навчання онлайн можна натиснувши на кнопку.