Проєкти 2023-2024 н.р.

7 листопада відбувся 1 тренінг із підготовки до конкурсу Zavtra.ua. Під час заходу здобувачі Університету мали можливість дізнатися про переваги та особливості участі в конкурсі. Принциповий акцент було зроблено на корисних порадах щодо написання самої конкурсної роботи, а також підготовки рекомендаційного листа та відгуку наукового керівника.

Спікеркою заходу виступила Вікторія Парчевська – переможниця конкурсу Zavtra.ua 2022 року, переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2021 року, здобувачка ОС «Магістр» Університету. Участь у заході взяли 46 здобувачів Університету.

Бажаємо перемоги всім, хто планує брати участь у конкурсі!

🔆Минулого тижня у ДонНУ імені Василя Стуса студенти провели міні-дебюти на своїх факультетах

2 жовтня – здобувачі факультету історії та міжнародних відносин продемонстрували три театральні виступи на тему «Зміна поколінь»

3 жовтня – економічний факультет занурив глядачів у магічний світ кіно – 8 фільмів, 1 вечір!

5 жовтня – здобувачі факультет філології, психології та іноземних мов відкрили двері до світу магії та перетворень і розкрили неймовірні можливості трансформації.

6 жовтня – юридичний факультет присвятив свою подію дню юриста.

💙💛Усі заходи мали й соціальну місію: усього було зібрано 22 348 гривень. Гроші були надіслані на збір на прилад нічного бачення для Ольшевського Валентина, збір на дрон для 171-го батальйону 120-ї бригади Тероборони сухопутних військ ЗСУ в якій проходить службу наш викладач Котик Юрій Васильович та на допомогу студентці Інні Рубльовій, чия мати має рецидив онкології та потребує дорогу операцію

Проблема багатьох soft-skills тренінгів із тайм-менеджменту полягають в тому, що вони містять загальні методики «терміново – нетерміново» або «важливо – неважливо», які не завжди враховують реального запиту споживача. Все ускладнюється й тим, що не кожна людина взагалі ці запити усвідомлює і розуміє що їй треба, а що ні.
Коли ж приймається рішення вступати до університету та отримувати фах, питання усвідомлення запитів стає менш актуальним, оскільки вони частково визначаються розкладом та поза аудиторними активностями, а поняття «успішного успіху» можна виміряти в часі і просторі.
І методика управління часом в прив’язці до отримання фаху та до нашого Університету, в цьому випадку, зайвою не буде. Апробації цієї методики й був присвячений воркшоп, який відбувся 28 вересня в коворкінгу головного корпусу.
Слухачі ознайомилися із:
адаптованою під навчальний процес пірамідою Маслоу
підходом до оцінки ефективності використання часу в Університеті
інструментами того, як розбудовувати тижневий графік навколо аудиторних занять та все встигати
як гармонізувати різні види активності протягом всього періоду навчання.

До участі в цьому заході зареєструвався 48 здобувачів та здобувачок нашого Університету.

Організаторками та тренерками заходу виступили представниці студентської ради факультету історії та міжнародних відносин Катерина Глухман та Ірина Лапіна.

Далі буде

12 вересня в актовій залі головного корпусу ДонНУ імені Василя Стуса відбувся фестиваль «Перший Студентський»
Це було феєричне завершення Тижня Першокурсника – низки заходів спрямованих на ознайомлення першокурсників з роботою Університету та їхньої адаптації у родині ДонНУ імені Василя Стуса
Під час заходу студенти мали можливість пригоститися смачними напоями та смаколиками, отримати тематичні стікери та взяти участь у лотереї.
Своїм гумором вражали здобувачі Економічного факультету , факультету історії та міжнародних відносин і Юридичного факультету та стенд-ап комік, випускник філологічного факультету Андрій Грицай.
Музичними номерами запалювали залу гурти «Амплітуда волі» та «SUO», учасниками яких є зокрема наші здобувачі.
Захід був не лише розважальним, а й благодійним – кошти, виручені під час фестивалю були перераховані на збір на ДРОН для 171-го батальйону 120-ї бригади Тероборони сухопутних військ ЗСУ в якій проходить службу наш викладач Факультету історії та міжнародних відносин Котик Юрій Васильович. Усього було зібрано 5191 гривню та вже перераховано на банку.
Організатори: Вадим Кравчук –  фахівець відділу корпоративної лояльності, Наталія Гринько – Заступник Голови Студентської ради, Микола Томусяк – голова культурно-масового департаменту.