Посвідка на тимчасове проживання

Для отримання посвідки на тимчасове проживання до Відділу підготовки навчання та освіти іноземців необхідно подати такі документи:

1.Паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, з візою D-13, якщо інше не передбачено законодавством і міжнародними договорами України (після пред’явлення повертається).

2.Нотаріально засвідчений переклад на українську мову паспортного документа іноземця, або документа, що посвідчує особу без громадянства (всі сторінки, обов’язково сторінка з візою).

3.Дійсний поліс медичного страхування на весь період навчання, включаючи строк, необхідний для вступу на наступний рівень освіти та (або) здійснення офіційного засвідчення отриманих після завершення здобуття освіти документів.

4.Документи, що підтверджують оплату за отримання посвідки (3 квитанції: адміністративний збір, оплата за посвідку, державне мито), оригінали залишаються в відділі міграційної служби, копії повертаються.

Документи для оформлення посвідки подаються не пізніше, ніж за 15 робочих днів до закінчення встановленого строку перебування в Україні.

Посвідка на тимчасове проживання видається на весь період навчання, але строк дії посвідки не може перевищувати строк дії паспортного документа іноземця або особи без громадянства.

Контактна особа з питань визнання іноземних документів про освіту:

Оксана ШЛАПАК

начальник відділу підготовки до навчання та освіти іноземців

[email protected]