Програми подвійних дипломів із закордонними ЗВО

Студенти університету мають унікальну можливість отримати поряд із дипломом ДонНУ імені Василя Стуса диплом європейського університета-партнера, що цілком визнається у всіх країнах ЄС. Навчання за програмою “подвійних” дипломів передбачає, що студент одночасно навчається у двох університетах.

Донецький національний університет імені Василя Стуса / Університет Вітовта Великого (Каунас, Литва)

Магістерська програма

1. Біологія / Молекулярна біологія (програма в галузі молекулярної біології та біотехнології)
  2. Екологія та охорона навколишнього середовища / Екологічна наука (Програма в галузі екологічного менеджменту)