Міжнародні науково-освітні програми

ERASMUS+ (Мета програми: сприяння досягненню цілей стратегії Europe 2020 і Education and Training strategic framework 2020 (ET2020), а також підтримка сталого розвитку країн третього світу в галузі вищої освіти).

ERASMUS MUNDUS (Цілі програми: підвищити якість європейської вищої освіти, а також сприяти міжкультурному взаєморозумінню за  допомогою співпраці з третіми країнами)

ПРОГРАМА МОБІЛЬНОСТІ МАРІ КЮРІ (Цілі програми: програма стипендій Марі Кюрі для підтримки міжнародного співробітництва, покликана сприяти мобільності вчених)

ПРОГРАМА АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ ІМ.ФУЛБРАЙТА (FULBRAIGHT) (Мета програми: програма освітніх грантів, яка забезпечує міжнародні освітні обміни для студентів, науковців, викладачів, фахівців)

ПРОГРАМА ІМ. ЖАНА МОНЕ  (Цілі програми: підвищення рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами про питання європейської інтеграції)

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ЮНЕСКО (Цілі програми: підвищення якості освіти)

ПРОГРАМА «СХІД-СХІД: ПАРТНЕРСТВО БЕЗ КОРДОНІВ» (Мета програми: возз’єднання ідей і зусиль представників громадськості двох або більше країн для розвитку демократичного суспільства шляхом розвитку регіонів країн-учасників, зміцнення місцевих громад та місцевого самоврядування)

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА КОРОЛІВСЬКОГО ТОВАРИСТВА (Мета програми: отримання гранту для здійснення спільних проектів між двома окремими особами або двома дослідницькими групами з боку Великобританії і з боку однієї з країн колишнього Радянського Союзу відповідно строком на 2 роки)

СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ У ЦЕНТРАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (Мета програми: післядипломна освіта. Це американський навчальний заклад післядипломної освіти, розташований в столиці Угорщини, м. Будапешті. ЦЄУ є одним з провідних університетів, що пропонують навчання за магістерськими та докторськими програмами. Більше 300 професорів з 30 країн викладають в цьому університеті)

НІМЕЦЬКА СЛУЖБА АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ (DAAD) (Найбільше всегерманське об’єднання на правах громадської організації з підтримки міжнародних академічних обмінів. Займається обміном наукових працівників та студентів)