Підвищення кваліфікації

Донецький національний університет здійснює підвищення кваліфікації за такими напрямами підготовки:

«Педагогіка вищої школи» (для педагогічних працівників I-IV рівнів акредитації);

«Управління навчальним закладом» (для керівників, заступників керівників загальноосвітніх, вищих навчальних закладів; керівників органів освіти; методистів відділів освіти; підготовка кадрового резерву).

Навчання за програмами підвищення кваліфікації передбачає комплексне вивчення сучасних та актуальних наукових проблем відповідної галузі, нормативно-правових актів, вітчизняного та зарубіжного досвіду, підвищення рівня професійної культури тощо.

Підвищення кваліфікації здійснюється за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. По закінченні курсів видається свідоцтво (диплом) встановленого зразка.

Контакти:

Адреса: каб. 414 (4 поверх), головний корпус, вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця.
Телефон для довідок: +380 (63) 248-52-16;
+380 (66) 273-02-65.
Електронна пошта: [email protected].