Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ Донецький національний університет імені Василя Стуса

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ з 11 травня по 3 червня 2021 року

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

ЄФВВ та ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

ЄВІ – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської).

Детальніше про процедуру проведення ЄФВВ і ЄВІ можна дізнатися за посиланням https://testportal.gov.ua/zagalna-informatsiya-efi/

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ відбуватиметься згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.11.2020 № 1468 «Про підготовку до проведення в 2021 році вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання».

Зареєструватись можливо за посиланням заповнивши заяву-анкету:

Для реєстрації будуть потрібні такі скан-копії документів:

  • документ, що посвідчує особу;
  • довідка про реєстрацію місця проживання (як додаток до ID-картки);
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • фотокартка розміром 3 на 4 см;
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

Реєструючись на ЄВІ/ЄФВВ ви заповнюєте заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка. У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

! Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Ми працюємо для Вас:

0432 50 89 32

098 971 96 40

[email protected]