Донецький національний університет імені Василя Стуса Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення ocвітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу ocвіту», зокрема, в частині скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на ocновi ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю проведення додаткових фахових вступних випробувань до магістратури Донецького національного університету імені Василя Стуса скасовується.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID — 19) та відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України дистанційна реєстрація вступників Донецького національного університету імені Василя Стуса на здобуття ступеня освіти магістра для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для спеціальності 081 «Право» розпочнеться з 9:00 12 травня та закінчиться о 18:00 05 червня 2020 року.

Для реєстрації будуть потрібні такі скан-копії документів:

 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка
  https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/zrazok-zayava-anketa_YEVI_YEFVV.pdf
 • документа, що посвідчує особу;
 • облікової картки платника податків;
 • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

Всі необхідні документи надіслати електронною поштою на адресу: [email protected]  (У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові)

 • Також, розробили для вас спеціальну форму для заповнення анкети-учасника з можливістю додати необхідні документи. Форма доступна за посиланням: https://forms.gle/Ntcxyj9EcSUZEYC87
 • Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
 • У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.
 • Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник Приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Ми працюємо для Вас:

[email protected]

098 971 96 40
097 56 56 700