Через воєнні дії в Україні традиційні ЄВІ/ЄФВВ скасовано

Натомість відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році  майбутні магістри проходитимуть такі випробування:

  • магістерський комплексний тест (МКТ) – для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»;
  • магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) – для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»).

Ці комп’ютерні тести відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи.

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти МТНК, МКТ.

Основні й додаткові сесії МТНК, МКТ проходитимуть у 21 області України та м. Києві.  Наразі неможливо провести випробування в АР Крим,  Донецькій, Луганській і Херсонській областях, місті Севастополь.

Провести основну сесію тестування заплановано в 13 країнах Європи: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція і Чехія.

Зареєструватися для проходження МТНК та МКТ потенційні магістри зможуть з 09:00  27 червня до 18:00 18 липня включно, звернувшись до приймальної комісії університету на електронну пошту [email protected] або за посиланнями:

Для реєстрації будуть потрібні такі скановані копії документів:

-документа, що посвідчує особу;

-облікової картки платника податків;

-довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для тих, хто планує проходити реєстрацію в іншому ЗВО або вступники з інших ЗВО, які ще не одержали диплом) або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);

-медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання тестів).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові надсилається екзаменаційний листок на вказану електронну скриньку.

Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії, яка оформлювала реєстрацію.

Нагадаємо, що МКТ міститиме два блоки завдань:  іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та право. Тестові завдання з іноземних мов МКТ укладають відповідно до Програми ЄВІ, тестові завдання з права укладають відповідно до Програми предметного тесту з права та міжнародного права.

Загальна кількість завдань МКТ – 80, на виконання яких буде відведено  120 хвилин.

Завдання будуть оцінені відповідно до схем нарахування балів. Таблиці переведення тестових балів у шкалу 100–200 . За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат.

БЛОК МКТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ складатиметься з двох частин: читання і використання мови. Усього буде 30 завдань, з-поміж яких:

-6 завдань на встановлення відповідності;

-5 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;

-19 завдань на заповнення пропусків у тексті.

За виконання завдань блоку МКТ з іноземної мови можна отримати від  0 до 30 балів.

БЛОК МКТ З ПРАВА. Загальна кількість завдань блоку – 50. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши завдання блоку, – 50 балів. Містить завдання на перевірку знань з:

– Конституційне право України – 6 завдань;
– Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні – 6 завдань;
– Цивільне право України – 7 завдань;
– Цивільне процесуальне право України – 6 завдань;
– Кримінальне право України – 7 завдань;
– Кримінальне процесуальне право України – 6 завдань;
– Міжнародне публічне право – 6 завдань;
– Міжнародний захист з прав людини – 6 завдань.

Робоча група  із підготовлення МКТ при Міністерстві освіти і науки України (право), а також фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (іноземні мови)  розробили демонстраційні варіанти тесту – ви можете потренуватися виконувати завдання МКТ у спеціальному онлайн-середовищі. Зважте на те, що блок завдань з права та міжнародного права однаковий для усіх потенційних магістрів, а от завдання з іноземної мови – за вибором:

– блоки МКТ з англійської мови, права та міжнародного права;

– блоки МКТ з іспанської мови, права та міжнародного права;

– блоки МКТ з німецької мови, права та міжнародного права;

–  блоки МКТ із французької мови, права та міжнародного права.

Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному МКТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Як під час виконання демонстраційного тесту, так і під час реального тестування вступник зможе вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи над тестом отримати результат тестування.

МТНК міститиме завдання, спрямовані на визначення загальної навчальної компетентності вступника. Їх укладають відповідно до Програми ТЗНК.

Робоча група  із підготовлення МТНК при Міністерстві освіти і науки України розробила демонстраційний варіант цього тесту.  Завдяки фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, майбутні  магістри можуть потренуватися виконувати завдання МТНК  у спеціальному онлайн-середовищі. МТНК складатиметься з двох компонентів: вербально-комунікативного і логіко-аналітичного. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

-10 завдань на заповнення пропусків у мікротексті;

-23 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання тесту відведено 75 хвилин.

Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному МТНК, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. Також можна завантажити файл із демонстраційним варіантом МТНК, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.

Ми працюємо для Вас:

0432 50 89 32

098 971 96 40

[email protected]

! Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.