ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, БАТЬКИ, КОЛЕГИ!

Відповідно до Умов прийому 01 серпня 2017 відбувся широкий конкурс — адресне розміщення місць державного замовлення по всій країні, за яким абітурієнти ДонНУ імені Василя Стуса на базі повної загальної середньої освіти отримали свої рекомендації на навчання за кошти державного бюджету. Загалом було надано 434 рекомендації, що становить 94% від максимального обсягу державного замовлення, доведеного університету у 2017 році. Найбільшу кількість рекомендацій було надано на спеціальності:

• «Філологія» — 90 рекомендацій,
  • «Право» — 43 рекомендації,
  • «Хімія» — 30 рекомендацій,
  • «Біологія» — 25 рекомендацій.

Цього року, як і в попередні, загальна кількість заяв абітурієнтів залишається стабільно високою. Так, ми отримали від абітурієнтів на СО «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти (після школи) 6468 заяв (6010 на денну форму навчання, 458 на заочну). Загальна кількість заяв на 01.09.2017р. на всі форми навчання — 9011.

Дорогі абітурієнти та батьки, дякую вам за ваш вибір і вашу довіру до колективу нашого вишу! Щиро вітаю тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування за державним замовленням. Нагадую, що ви повинні до 12 години 5 серпня подати оригінали документів до Приймальної комісії.

Звертаю увагу абітурієнтів пільгової категорії! Ви можете претендувати на переведення на вакантні місця державного замовлення. Раджу вам звернутися до пільгової комісії, щоб отримати консультацію щодо необхідних документів.

Шановні абітурієнти, які за результатами широкого конкурсу не отримали рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення, не втрачайте сил і наполегливості на шляху навчання у вищій школі! Ви можете бути зараховані на навчання за контрактом за будь-якою своєю заявою (в незалежності від пріоритетів). Університет має достатньо великі ліцензійні обсяги, що дозволить здійснити вашу мрію — стати студентом!

Прийом документів від абітурієнтів з зони АТО, іноземних громадян і тих, хто прагне отримати другу вищу освіту, триває до вересня місяця!

З повагою, Роман Гринюк