Проєкт «Відкрий себе!» у рамках IV Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування

У партнерстві з громадською організацією «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ» за підтримки та на замовлення Вінницької обласної державної адміністрації у 2020 р. було реалізовано інноваційний проєкт для об’єднаних територіальних громад Вінницької області «Відкрий себе!» у рамках IV Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування.

Керівник проєкту

НАГОРНЯК ТЕТЯНА ЛЕОНТІЇВНА

доктор політичних наук, професор, перший проректор ДонНУ імені Василя Стуса

Мета проєкту

Просування та зміцнення позитивного іміджу території, що сприяє розвитку регіону, формуванню ефективної команди управлінців нового часу. У результаті конкусного відбору учасниками проєкту стали Іллінецька, Барська та Лука-Мелешківська ОТГ.

Результат проєкту:

Створені експертами-практиками ДонНУ імені Василя Стуса унікальні іміджеві проморолики п’ятивимірного бренду ОТГ, що дають можливість презентувати історію та досягнення громад у широкому медійному просторі.