ІІ Всеукраїнська школа публічної політики і адміністрування

Це освітній проект громадської організації «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ» у партнерстві з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

Нагорняк Тетяна

Керівник програми, доктор політичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій ДонНУ імені Василя Стуса

Цільова аудиторія:

Голови районних державних адміністрацій Вінницької області.

Термін проведення:

20 вересня 2018р. – 20 грудня 2018 р.

Періодичність проведення:

раз на два тижні (четвер).

За три місяці навчання на програмі учасники оволоділи професійними компетентностями з:

• побудови та управління іміджем публічної особи;
  • стратегічних комунікацій;
  • аналізу політики та економічних показників України, області, районів;
  • мистецтва публічного виступу та підготовки публічних доповідей для різних цільових аудиторій;
  • правового захисту публічної діяльності посадовця;
  • з соціальної мобілізації громад;
  • управління персоналом у державних структурах, реалізації командстворюючих технік.

23 учасники Школи отримали сертифікати Донецького національного університету імені Василя Стуса та додатки до них.

Спікери та тренери Школи:

Павло Шеремета

Засновник proryv.in.ua / Майстерня Стратегій, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), Школи публічного управління УКУ, президент Київської школи економіки, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014 р.) (м. Київ)

Руслан Бахтиєв

Кандидат політичних наук, викладач кафедри політології та державного управління ДонНУ імені Василя Стуса, керівник Студії соціальних технологій «Garnet», експерт з соціального іміджу і технологій (м. Київ)

Сергій Бондаренко

Кандидат політичних наук, старший викладач кафедри політології та державного управління ДонНУ імені Василя Стуса, експерт з PR та стратегічних комунікацій (м. Вінниця)

Ганна Мелеганич

Кандидат політичних наук, доцент УжНУ, керівник освітньої мережі ВНЗ України проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (м. Ужгород)

Тетяна Нагорняк

Доктор політичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій ДонНУ імені Василя Стуса (м. Вінниця)

Ксенія Проконова

Старший юрист практики правової безпеки Juscutum, адвокат с 10-річним досвідом роботи, тренер для кандидатів в Національну поліцію України (м.Київ)

Анна Середа

Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса, професійний бізнес-тренер, що має 8-річний досвід у сфері HR-менеджменту (м. Вінниця)

Олександр Трегубов

Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки ДонНУ імені Василя Стуса, сертифікований бізнес-тренер (м. Вінниця)

Олена Чальцева

Доктор політичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри політології та державного управління ДонНУ імені Василя Стуса, (м. Вінниця)

Лариса Шаульська

Доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса (м. Вінниця)

Андрій Гижко

Перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації (м. Вінниця)

Діяльність ІІ Всеукраїнської школи публічної політики і адміністрування була відображена у соцмережі facebook, на якій протягом реалізації проекту розміщувались анонси подій та результати тренінгових днів, успіхи учасників школи у професійній діяльності.

Інформаційна підтримка проекту відбувалась через офіційні ресурси Донецького національного університету імені Василя Стуса: новинний портал Університету «Університетські вісті» та газету «Університетські вісті» сторінку в соцмережі facebook.

Публікації газети «Університетські вісті» доступні за посиланнями:

Створено ряд відеороликів з тренінгів ІІ Всеукраїнської школи публічної політики і адміністрування, які викладені на каналі Донецького національного університету імені Василя Стуса в Youtube:

Публікації у засобах масової інформації: