«Смайл-сервіс Вінниччини: ідея, інструменти, бізнес-результати»

Це освітній проект громадської організації «Філософія серця» у партнерстві з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

Впровадження нової якості сфери послуг Вінничини через усвідомлення та подальше застосування учасниками та їх колективом смайл-філософії й актуальних психолого-емоційних принципів клієнтоорієнтованості.

Під час навчання учасники здобудуть компетентності, які є необхідними для впровадження сучасних форм надання послуг населенню.

Учасники тренінгів отримають сертифікати Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Термін проведення:

15 червня та 22 червня 2018 р.

Цільова аудиторія:

Керівники центрів надання адміністративних послуг Вінницької області.

Лариса Шаульська, керівник програми, спікер

Доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса

Анна Середа

Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса, професійний бізнес-тренер, що має 8-річний досвід у сфері HR-менеджменту

Марія Кримова

Адреса:

Освітньо-практичний центр інноватики та стратегічного розвитку, каб. 614, Головний корпус ДонНУ імені Василя Стуса, вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця.

Телефон:

+380 (063) 213-49-46