Проекти за підтримки Вінницької облдержадміністрації

Співпраця Донецького національного університету імені Василя Стуса з Вінницькою обласною державною адміністрацією стала невід’ємною частиною життя Університету, одним із провідних векторів діяльності вишу, засвідчила актуальність та затребуваність спільних проектів з громадою і для громади Вінниччини.

У 2017 році ДонНУ імені Василя Стуса у співпраці з Вінницьким національним медичним університетом імені М.І. Пирогова за підтримки Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації було реалізовано сертифікатну освітню програму «Медичне право» для керівників медичних закладів та лікарів Вінницької області. Створена на соціальний запит з боку медичних працівників – це перша у Вінниці, унікальна програма, результат спільної роботи практикуючих юристів та лікарів, викладачів двох вишів. У цьому ж році було успішно реалізовано проект соціальної дії «Гуляючи коридорами Стусівського університету у Вінниці», розроблений командою Освітньо-практичного центру інноватики та стратегічного розвитку за підтримки Британської Ради в Україні та Вінницької облдержадміністрації. Мета проекту полягала у створенні творчого простору Донецького національного університету імені Василя Стуса, формуванні креативного міського середовища, активізації безпосередньої участі у ньому студентів, митців, художників і творчих людей з усієї України і сприянні культурному розвитку молоді.

У листопаді 2017 року відбулася презентація книги «Василь Стус: відлуння і наближення». Ця книга стала результатом спільної роботи колективу авторів – Олега Солов’я, Ольги Пуніної, Михайла Жиліна і була видана за фінансової підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

У 2018 році Вінницькою обласною державною адміністрацією було виділено кошти на реалізацію ініціатив інститутів громадянського суспільства. 25 громадських організацій стали переможцями конкурсу та отримали фінансування. Серед них – 5 освітніх та аналітичних проектів громадських організацій «ВІСЬ», «Центр «ДІАЛОГ», «Філософія Серця» у партнерстві з ДонНУ імені Василя Стуса: