Оцінювання науково-педагогічних і педагогічних кадрів

Щорічне оцінювання науково-педагогічних і педагогічних кадрів ВНЗ та регулярне оприлюднення результатів на офіційних ресурсах — є складовою внутрішньої системи забезпечення якості.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII,«Положення про рейтингування показників діяльності викладача, кафедри, факультету у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса», введеного в дію наказом ректора № 108/05 від 06.04.2017 р., публікуємо списки переможців у персональному рейтингу викладачів, рейтингу кафедр та факультетів.

«ТОП-40» РЕЙТИНГУ ВИКЛАДАЧІВ

1 Загнітко

Анатолій Панасович

Кафедра загального та прикладного мовознавства і слов`янської філології
2 Мартинець

Лілія Асхатівна

Кафедра педагогіки та управління освітою
3 Анісімова

Ольга Миколаївна

Кафедра інформаційних систем управління
4 Без имени-1.jpg Бацилєва

Ольга Валеріївна

Кафедра психології
5 Бобкова

Антоніна Григоріївна

Кафедра господарського права
6 Розанцев

Георгій Михайлович

Кафедра неорганічної та аналітичної хімії
7 Приседський.jpg Приседський

Юрій Георгійович

Кафедра фізіології та біохімії рослин
8 Козловський.jpg Козловський

Сергій Володимирович

Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової економіки
9 Оверчук

Вікторія Анатоліївна

Кафедра психології
10 Пузь.jpg Пузь

Ірина Володимирівна

Кафедра психології
11 Кушнір

Юлія Володимирівна

Кафедра психології
12 Михайліна.jpg Міхайліна

Тетяна Вікторівна

Кафедра теорії та історії держави і права та адміністративного права
13 Тараненко

Олена Валеріївна

Кафедра журналістики
14 Турченко

Ольга Григорівна

Кафедра конституційного, міжнародного і кримінального права
15 Коваль.jpg Коваль

Ірина Федорівна

Кафедра цивільного права і процесу
16 Нагорняк

Тетяна Леонтіївна

Кафедра політології та державного управління
17 Шаульська

Лариса Володимирівна

Кафедра менеджменту та поведінкової економіки
18 Радіо

Сергій Вікторович

Кафедра неорганічної та аналітичної хімії
19 Швед

Олена Миколаївна

Кафедра органічної хімії
20 Шендрик

Олександр Миколайович

Кафедра біохімії та фізичної хімії
21 Дороніна

Ольга Анатоліївна

Кафедра менеджменту та поведінкової економіки
22 Польовий

Микола Анатолійович

Кафедра політології та державного управління
23 Жильцова

Світлана Віталіївна

Кафедра біохімії та фізичної хімії
24 Ахновська.jpg Ахновська

Інна Олександрівна

Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової
25 Лукаш

Галина Павлівна

Кафедра інформаційних систем управління
26 Шелепало.jpg Шелепало

Галина Василівна

Кафедра математичного аналізу і диференціальних рівнянь
27 Гевлич

Лариса Леонідівна

Кафедра обліку, аналізу і аудиту
28 Іонін

Євген Євгенович

Кафедра обліку, аналізу і аудиту
29 Сидорова

Антоніна Василівна

Кафедра бізнес-статистики та економічної кібернетики
30 Орєхова

Тетяна Вікторівна

Кафедра міжнародних економічних відносин
31 Овчинникова.jpg Овчинникова

Юлія Юріївна

Кафедра зоології та екології
32 Теміров

Юрій Тешабайович

Кафедра міжнародних відносин і зовнішньої політики
33 Чальцева.jpg Чальцева

Олена Михайлівна

Кафедра політології та державного управління
34 Антонюк-2017.jpg Антонюк

Олена Ігорівна

Кафедра цивільного права і процесу
35 Васюк

Катерина Миколаївна

Кафедра психології
36 Дутова.jpg Дутова

Наталя Валентинівна

Кафедра обліку, аналізу і аудиту
37 Трегубов.jpg Трегубов

Олександр Сергійович

Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової економіки
38 Христіановський.jpg Христіановський

Вадим Володимирович

Кафедра математики і математичних методів в економіці
39 Бігун.jpg Бігун

Павло Петрович

Кафедра зоології та екології
40 Краснобаєва-Чорна

Жанна Володимирівна

Кафедра загального та прикладного мовознавства і слов`янської філології

ПЕРЕМОЖЦІ РЕЙТИНГУ КАФЕДР

Філологічний факультет.png Кафедра загального та прикладного мовознавства і слов`янської філології
(Завідувач кафедри – доктор філологічних наук, професор
Загнітко А.П.)
Найкраща кафедра гуманітарного напряму
Економічний факультет.png Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової економіки
(В.о. завідувача кафедри – кандидат економічних наук, доцент
Трегубов О.С.)
Найкраща кафедра економічного напряму
ФМІТ-2.png Кафедра інформаційних систем управління
(Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор
Анісімова О.М.)
Найкраща кафедра природничого напряму
Юридичний факультет.png Кафедра конституційного, міжнародного і кримінального права
(В.о. завідувача кафедри – кандидат юридичних наук, доцент
Турченко О.Г.)
Найкраща кафедра юридичного напряму

ПЕРЕМОЖЦІ РЕЙТИНГУ ФАКУЛЬТЕТІВ

Філологічний факультет.png Філологічний факультет
(Декан – кандидат філологічних наук, доцент Мозгунов В.В.)
Найкращий факультет гуманітарного напряму
Хімічний факультет.png Хімічний факультет
(Декан – доктор хімічних наук, професор Шендрик О.М.)
Найкращий факультет природничого напряму
Юридичний факультет.png Юридичний факультет
(В.о. декана – кандидат юридичних наук, доцент Павлюченко Ю.М.)
Найкращий факультет економіко-правового напряму

«ТОП-40» РЕЙТИНГУ ВИКЛАДАЧІВ

1 num_1.jpg Шаульська
Лариса Володимирівна
Кафедра управління персоналом і економіки праці
2 num_2.jpg Нагорняк
Тетяна Леонтіївна
Кафедра політології та державного управління
3 num_3.jpg Лактіонова
Олександра Анатоліївна
Кафедра фінансів і банківської справи
4 num_4.jpg Анісімова
Ольга Миколаївна
Кафедра інформаційних систем управління
5 num_5.jpg Бобкова
АнтонінаГригоріївна
Кафедра господарського права
6 Буряченко
Катерина Олександрівна
Кафедра математичного аналізу і диференціальних рівнянь
7 num_7.jpg Загнітко
Анатолій Панасович
Кафедра загального та прикладного мовознавства і
слов`янської філології
8 Швед
Олена Миколаївна
Кафедра органічної хімії
9 num_9.jpg Турченко
Ольга Григорівна
Кафедра конституційного, міжнародного і кримінального
права
10 num_10.jpg Орєхова
Тетяна Вікторівна
Кафедра міжнародних економічних відносин
11 num_11.jpg Тараненко
Олена Валеріївна
Кафедра журналістики
12 num_12.jpg Польовий
Микола Анатолійович
Кафедра політології та державного управління
13 num_13.jpg Гринюк
Роман Федорович
Кафедра конституційного, міжнародного і кримінального права
14 num_14.jpg Коваль
Ірина Федорівна
Кафедра цивільного права і процесу
15 num_15.jpg Дороніна
Ольга Анатоліївна
Кафедра управління персоналом і економіки праці
16 num_16.jpg Додонов
Роман Олександрович
Кафедра філософії
17 num_17.jpg Розанцев
Георгій Михайлович
Кафедра неорганічної та аналітичної хімії
18 num_18.jpg Шендрик
Олександр Миколайович
Кафедра біохімії та фізичної хімії
19 num_19.jpg Мартинець
Лілія Асхатівна
Кафедра педагогіки та управління освітою
20 Іонін
Євген Євгенович
Кафедра обліку, аналізу і аудиту
21 num_21.jpg Антонюк
Олена Ігорівна
Кафедра цивільного права і процесу
22 num_22.jpg Кушнір
Юлія Володимирівна
Кафедра психології
23 num_23.jpg Краснобаєва-Чорна
Жанна Володимирівна
Кафедра загального та прикладного мовознавства і
слов`янської філології
24 num_24.jpg Просалова
Віра Андріївна
Кафедра теорії та історії української і
світової літератури
25 num_25.jpg Беспалько
Юлія Миколаївна
Кафедра органічної хімії
26 num_26.jpg Лукаш
Галина Павлівна
Кафедра інформаційних систем управління
27 Лосєва
Наталія Миколаївна
Кафедра вищої математики і методики викладання математики
28 num_28.jpg Примуш
Микола Васильович
Кафедра політології та державного управління
29 num_29.jpg Борисова
Катерина Володимирівна
Кафедра неорганічної та аналітичної хімії
30 Пуніна
Ольга Василівна
Кафедра теорії та історії української і
світової літератури
31 num_31.jpg Сидорова
Антоніна Василівна
Кафедра бізнес-статистики та
економічної кібернетики
32 num_32.jpg Жильцова
Світлана Віталіївна
Кафедра біохімії та фізичної хімії
33 num_33.jpg Трофименко
Ольга Дмитрівна
Кафедра математичного аналізу і диференціальних рівнянь
34 num_34.jpg Кравченко
Володимир Миколайович
Кафедра бізнес-статистики та
економічної кібернетики
35 num_35.jpg Теміров
Юрій Тешабайович
Кафедра міжнародних відносин і зовнішньої політики
36 num_36.jpg Жилін
Михайло Володимирович
Кафедра теорії та історії української і
світової літератури
37 num_37.jpg Радіо
Сергій Вікторович
Кафедра неорганічної та аналітичної хімії
38 num_38.jpg Оверчук
Вікторія Анатоліївна
Кафедра психології
39 num_39.jpg Антонюк
Олена Вікторівна
Кафедра української філології і культури
40 num_40_1.jpg Тимчук
Олег Сергійович
Кафедра комп`ютерних технологій
num_40_2.jpg Міхайліна
Тетяна Вікторівна
Кафедра теорії та історії держави і права та
адміністративного права

ПЕРЕМОЖЦІ РЕЙТИНГУ КАФЕДР

Філологічний факультет.png Кафедра загального та прикладного мовознавства і слов`янської філології
(Завідувач кафедри – доктор філологічних наук, професор
Загнітко А.П.)
Найкраща кафедра гуманітарного напряму
Економічний факультет.png Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової економіки
(В.о. завідувача кафедри – кандидат економічних наук, доцент
Трегубов О.С.)
Найкраща кафедра економічного напряму
ФМІТ-2.png Кафедра інформаційних систем управління
(Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор
Анісімова О.М.)
Найкраща кафедра природничого напряму
Юридичний факультет.png Кафедра конституційного, міжнародного і кримінального права
(В.о. завідувача кафедри доцент
Турченко О.Г.)
Найкраща кафедра юридичного напряму

ПЕРЕМОЖЦІ РЕЙТИНГУ ФАКУЛЬТЕТІВ

fakul_1.jpg Історичний факультет
(декан –к.і.н., доц.
Теміров Ю. Т.)
Кращий факультет гуманітарного напряму
fakul_2.jpg Хімічний факультет
(декан –д.х.н., проф.
Шендрик О. М.)
Кращий факультет природничого напряму
fakul_3.jpg Економічний факультет
(декан –д.е.н., проф. Шаульська Л. В.)
Кращий факультет економіко-правового напряму