Вакантні посади

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Донецького національного університету імені Василя Стуса (далі – Порядок), що затверджений рішенням Вченої ради Донецького національного університету імені Василя Стуса від 01 грудня 2023 року (Протокол № 5) та введений в дію наказом від 01 грудня 2023 року № 377/05, наказу Донецького національного університету імені Василя Стуса «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників» від 21.12.2023 № 403/05, оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних .працівників Донецького національного університету імені Василя Стуса:

– Міжнародне публічне право (основи теорії; основи галузі);

– Міжнародне право;

– Міжнародний захист прав людини;

– Міжнародне право та право ЄС: теорія і практика застосування;

– Практика Європейського суду з прав людини.

– Римське право;

– Історія держави і права;

– Методологія наукових досліджень;

– Філософія науки.

– Цивільне право (загальні положення, речове право);

– Цивільне право (зобов’язальне право);

– Здійснення і захист цивільних прав та інтересів.

– Фінансовий менеджмент;

– Податковий менеджмент;

– Податковий консалтинг;

– Податкова система;

– Фінанси підприємств;

– Корпоративні фінанси.

Вимоги до претендентів на посаду завідувача кафедри:

· наявність ступеню освіти «Магістр» відповідно до профілю кафедри;

· наявність наукового ступеню та/або вченого (почесного) звання відповідно до профілю кафедри;

· наявність документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що підтверджує володіння державною мовою на рівні вільного володіння першого ступеня або на рівні вільного володіння другого ступеня (С1, С2) і видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Перелік освітніх компонентів, що здатний викладати претендент:

– Обґрунтування господарських рішень та управління ризиками;

– Методологія і організація наукових досліджень;

– Економічна безпека і конкурентноспроможність підприємства;

– Управлінський облік;

– Економіка і організація інноваційної діяльності.

– Муніципальне право;

– Теорія і практика конституціоналізму;

– Конституційне право України;

– Виробнича практична підготовка.

– Загальна психологія;

– Експериментальна психологія;

– Невербальні комунікації;

– Математичні методи в психології;

– Методологія і організація наукових психологічних досліджень

– Медіація;

– Конфліктологія;

– Міжнародні відносини і світова політика;

– Моделі зовнішньої політики;

– Дипломатична робота і дипломатичні практики.

Перелік освітніх компонентів, що здатний викладати претендент:

– Проєктування баз даних та баз знань;

– Технології веб-дизайну та веб-програмування;

– Управління ІТ-проєктами та основи кібербезпеки.

Перелік освітніх компонентів, що здатний викладати претендент:

– Системний аналіз та моделювання систем;

– Методи оптимізації та дослідження операцій;

– Прикладні комп’ютерні технології;

– Системний аналіз;

– Комп’ютерне математичне моделювання.

– Алгоритми і структури даних;

– Методи обчислення;

– Управління ІТ-проєктами.

Вимоги до претендентів на посаду професора, доцента:

· наявність ступеню освіти «Магістр» за відповідною спеціальністю;

· наявність наукового ступеню та/або вченого (почесного) звання за відповідною спеціальністю;

Для участі у конкурсі претендент протягом місяця з дня наступного за днем опублікування цього оголошення подає такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

копії документів про освіту (для осіб, які не працюють в Університеті);

копії документів про наявність наукового ступеня та/або вченого звання (за наявності) (для осіб, які не працюють в Університеті);

копію документа про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що підтверджує володіння державною мовою на рівні вільного володіння першого ступеня або на рівні вільного володіння другого ступеня (С1, С2) і видається Національною комісією зі стандартів державної мови, відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;

перспективний план розвитку кафедри з урахуванням Стратегії розвитку Донецького національного університету імені Василя Стуса (етап 01.09.2022-31.08.2025рр.) (для осіб, які претендують на заміщення вакантної посади завідувача кафедри);

ключові показники ефективності науково-педагогічного працівника з урахуванням затверджених в Університеті ключових показників ефективності (для осіб, які претендують на заміщення вакантної посади професора, доцента);

особовий листок з обліку кадрів (для осіб, які не працюють в Університеті);

автобіографію (для осіб, які не працюють в Університеті);

картку проведення самоаналізу відповідності науково-педагогічного працівника Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності;

документи, що підтверджують професійну та академічну активність;

інші документи, які, на думку претендента, можуть підтвердити рівень його освіти, досвід роботи, професійний рівень та ділову репутацію (за наявності).

Форми вищезазначених документів, а також проєкт контракту із основними умовами роботи на посаді:

Адреса, за якою здійснюється прийом документів: каб. 504, вул. 600-річчя, 21, м. Вінниця, 21027

Загальний відділ +380432508934, [email protected]

Відділ кадрів +380432508935, [email protected]