Кафедра фізичного виховання і спорту

Донецький національний університет імені Василя Стуса — один із провідних наукових центрів, який входить до когорти кращих ВНЗ України. Кафедра фізичного виховання і спорту — потужний структурний підрозділ.

Витоки народження і розвитку кафедри сягають 1930-хроків, коли постановою РНК УРСР від 15 липня 1937 року у м. Сталіно був створений державний педагогічний інститут (СДПІ). Серед п`яти кафедр, що у рік створення мав новий ВНЗ, була кафедра військової справи, яка згодом була переформатована у кафедру фізичної культури. Від початку і донині фізична культура належить до загальноуніверситетських дисциплін і посідає важливе місце в навчальному процесі.

На кафедрі фізичного виховання і спорту проходять курс фізичного виховання студенти всіх факультетів та спеціальностей. Викладачі здійснюють не тільки практичну загальнорозвивальну та спеціальну фізичну підготовку молоді, але й надають багато теоретичної інформації з анатомії, фізіології, самостійного медичного контролю, а також історії фізкультури та спорту.

Контакти:

Адрес: Кафедра фізичного виховання і спорту знаходиться в навчальному корпусі № 2 за адресою: ауд. 613, вул. Академіка Янгеля, 4, м. Вінниця.

Телефон: +380 (68) 610-36-93

Електронна пошта: [email protected]