Хмельницька філія БІЦ ДонНУ-Поділля

Структурний підрозділ Донецького національного університету імені Василя Стуса, який був створений у 2016 році шляхом реорганізації Державного підприємства «Хмельницький державний центр науки, інновацій та інформатизації» (Наказ МОН України від 21.01.2016 р. №37). Сьогодні філія здійснює статутну і господарську діяльність на території Поділля з метою надання якісної та сучасної вищої освіти, задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних спеціалістах та наближення до місця проживання абітурієнтів.

10 причин стати студентом філії:

Державний освітній заклад найвищого рівня акредитації.

ДонНУ імені Василя Стуса – державний університет, який підпорядковується Міністерству освіти і науки України і має IV рівень акредитації, що підтверджує відповідність державним вимогам  щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.

Донецький національний університет імені Василя Стуса традиційно займає високі місця у міжнародних та всеукраїнських рейтингах.

Рейтинг QS World University Ranking – один із 6-ти український вишів, який увійшов до рейтингу у 2017 році;

Рейтинг Наукометричної платформи Scopus – 17 місце серед 128 вишів України у 2016 році;

1 місце серед університетів м. Вінниця за показником поданих заяв для вступу у 2016 році.

Рейтинг Освіта.ua – 2 місце серед вишів
Центральної України у 2016 році;

Рейтинг «Топ-200 Україна» – 27 місце у 2016/2017 році;

Фіксована кількість бюджетних місць.

Відповідно до Закону України №4718 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», у 2017 році для переміщених навчальних закладів, у тому числі й для ДонНУ імені Василя Стуса, встановлюються фіксовані об’єми державного замовлення. Це означає, що абітурієнти мають більше шансів вступити на бюджет.

Широкий вибір спеціальностей.

Безліч гуманітарних, природничих, правових та економічних спеціальностей, серед яких є унікальні для регіону освітні програми: прикладна лінгвістика, журналістика, культурологія, біологія, комп’ютерно-математичне моделювання, право, комп’ютерні технології, інформаційні технології, розробка програмного забезпечення та комп’ютерна графіка, а також англомовні освітні програми Computer Science та International Business.

Потужний кадровий потенціал.

На сьогоднішній день професорсько-викладацький склад університету складає 353 співробітника. Усі вони майстри своєї справи, викладачі-практики з невичерпною енергією та прагненням постійно вдосконалюватися. Тільки протягом 2016 року більше 100 викладачів університету успішно пройшли стажування у науково-дослідних інститутах НАН України, провідних вищих навчальних закладах не тільки України, але й країн Європи: Німеччини, Австрії, Литви, Польщі, Болгарії, Словаччини. Крім того, викладачами нашого університету розроблено авторські методики підготовки, спрямованні на набуття студентами практичних навичок роботи за майбутнім фахом.

Партнерство з провідними закордонними вишами.

На сьогоднішні день 33 закордонні вищі навчальні заклади є постійними партнерами університету у сфері модернізації освіти та академічного обміну, що дозволяє студентам Хмельницької філії ДонНУ імені Василя Стуса отримувати знання не тільки у стінах університету, але й подорожуючи світом. Також Донецький національний університет імені Василя Стуса є членом European University Association (EUA); учасником проекту «Європейський розвиток ДонНУ у м. Вінниця» Міжнародного фонду «Відродження»; учасником міжнародних проектів у рамках програми TEMPUS: ATHENA «Сприяння життєздатним та автономним системам вищої освіти у регіоні Східного сусідства»; IMPRESS «Підвищення ефективності студентських служб»; InterEULawEast «Розробка магістерських програм з європейського та міжнародного права у Східній Європі – InterEULawEast»; програм академічної мобільності у рамках програми «Erasmus+».

Доступна вартість навчання.

Помірна вартість навчання робить доступним для всіх абітурієнтів отримання якісної української освіти. Ціна за навчання складає від 6 700 грн. за рік навчання на СО «Бакалавр» та від 4 500 грн. за рік навчання на СО «Магістр». Крім того, при укладанні контракту платник має можливість обрати найбільш зручну систему оплати – помісячно, за семестр або за рік.

Високі етичні та моральні позиції колективу.

Патріотизм, відповідальність, взаєморозуміння, сильний корпоративний дух та дружня атмосфера у колективі – основоположні принципи роботи університету.

Потужний інноваційний потенціал.

В університеті створено сучасне освітнє онлайн-середовище, яке об’єднує мережеві та хмарні сервіси щоденного користування, працює електронна бібліотека, розробляються нові сертифікатні програми, які дозволяють розширити світогляд, набір практичних навичок студентів та брати участь у всеукраїнських та міжнародних проектах, програмах мобільності, наукових семінарах та конференціях. ДонНУ імені Василя Стуса – єдиний виш України, який став членом Guide Association (Асоціація Глобальних Університетів Дистанційної Освіти, Італія), що заснована з метою просування інноваційних технологій у сфері освіти.

Диплом державного зразка та додаток до диплому європейського зразка.

Диплом Донецького національного університету імені Василя Стуса визнається усіма країнами-учасниками Болонського процесу, що дозволяє здійснювати професійну діяльність не тільки в Україні, але й закордоном.

На базі філії здійснюється прийом на навчання за ступенями освіти:

Бакалавр на основі повної загальної освіти
(після школи);

Бакалавр на основі ОКР «Молодший спеціаліст» (після технікуму);

Магістр на основі базової або повної вищої освіти.

Форми навчання

Денна зі скороченим терміном навчання, заочна зі скороченим терміном навчання (на базі ОКР «Молодший спеціаліст», базової
або повної вищої освіти).

Денна з нормативним терміном навчання, заочна з нормативним терміном навчання;

Вступникам на СО «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти

З усією необхідною інформацією можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Для розрахунку конкурсного балу можна скористатися

Вступникам на СО «Магістр» на основі СО «Бакалавр»

З усією необхідною інформацією можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Також можна ознайомитися з буклетами факультетів, перейшовши за посиланням.

Учасники АТО; учасники АТО, демобілізовані після 30.11.2016 р.; діти, батьки яких загинули в АТО та внутрішньо переміщені особи можуть ознайомитися із особливими правами на участь у конкурсі для вступу до Донецького національного університету імені Василя Стуса

Приймальна комісія Хмельницької філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»

Адреса:

м. Хмельницький, вул. Свободи, 36

Телефони для довідок:

+380 (382) 65-76-23, +380 (382) 72-48-37

Електронна адреса:

[email protected]

Дістатися до Хмельницької філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» можна:

Від залізничного вокзалу: тролейбусами №№ 7, 7А, 9, 13, 14, автобусом №51А, маршрутними таксі №24 до зупинки «Музей «Проскурівського підпілля»; маршрутним таксі №25А до зупинки «вул. Пилипчука»;

Від автовокзалу «Центральний»: маршрутним таксі №28 до зупинки «Музей «Проскурівського підпілля»;

Від автостанції №3: тролейбусами №№ 7, 7А, 13, 14 до зупинки «Музей «Проскурівського підпілля»;

Від автостанції №2: тролейбусами №№ 7, 7А, 9, 13, 14, автобусом №51А, маршрутним таксі №24 до зупинки «Музей «Проскурівського підпілля»; маршрутним таксі №25А до зупинки «вул. Пилипчука»;