Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»

Структурний підрозділ Донецького національного університету імені Василя Стуса, який був створений у 2016 році шляхом реорганізації Державного підприємства «Хмельницький державний центр науки, інновацій та інформатизації» (Наказ МОН України від 21.01.2016 р. №37). Сьогодні філія здійснює статутну і господарську діяльність на території Поділля з метою надання якісної та сучасної вищої освіти, задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних спеціалістах та наближення до місця проживання абітурієнтів.

Директор філії: к.с.-г.н. Прус Леонід Іванович.

Заступник директора: к.психол.н., доц. Гундерук Людмила Миколаївна.

Чому варто стати студентом ДонНУ імені Василя Стуса:

Державний освітній заклад найвищого рівня акредитації.

ДонНУ імені Василя Стуса – державний університет, який підпорядковується Міністерству освіти і науки України і має IV рівень акредитації, що підтверджує відповідність державним вимогам  щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.

Донецький національний університет імені Василя Стуса традиційно займає високі місця у міжнародних та всеукраїнських рейтингах.

Потужний кадровий потенціал.

На сьогоднішній день університет має потужний професорсько-викладацький склад. Усі вони майстри своєї справи, викладачі-практики з невичерпною енергією та прагненням постійно вдосконалюватися. Викладачі університету постійно проходять стажування у науково-дослідних інститутах НАН України, провідних вищих закладах освіти не тільки України, але й країн Європи: Німеччини, Австрії, Литви, Польщі, Болгарії, Словаччини. Крім того, викладачами нашого університету розроблено авторські методики підготовки, спрямованні на набуття студентами практичних навичок роботи за майбутнім фахом.

Партнерство з провідними закордонними вишами.

На сьогоднішні день зарубіжні вищі заклади освіти є постійними партнерами університету у сфері модернізації освіти та академічного обміну, що дозволяє студентам Хмельницької філії ДонНУ імені Василя Стуса отримувати знання не тільки у стінах університету, але й подорожуючи світом. Також Донецький національний університет імені Василя Стуса є членом European University Association (EUA); учасником проекту «Європейський розвиток ДонНУ у м. Вінниця» Міжнародного фонду «Відродження»; учасником міжнародних проектів у рамках програми TEMPUS: ATHENA «Сприяння життєздатним та автономним системам вищої освіти у регіоні Східного сусідства»; IMPRESS «Підвищення ефективності студентських служб»; InterEULawEast «Розробка магістерських програм з європейського та міжнародного права у Східній Європі – InterEULawEast»; програм академічної мобільності у рамках програми «Erasmus+».

Доступна вартість навчання.

Помірна вартість навчання робить доступним для всіх абітурієнтів отримання якісної української освіти. Крім того, при укладанні контракту платник має можливість обрати найбільш зручну систему оплати – помісячно, за семестр або за рік.

Високі етичні та моральні позиції колективу.

Патріотизм, відповідальність, взаєморозуміння, сильний корпоративний дух та дружня атмосфера у колективі – основоположні принципи роботи університету.

Потужний інноваційний потенціал.

В університеті створено сучасне освітнє онлайн-середовище, яке об’єднує мережеві та хмарні сервіси щоденного користування, працює електронна бібліотека, розробляються нові сертифікатні програми, які дозволяють розширити світогляд, набір практичних навичок студентів та брати участь у всеукраїнських та міжнародних проектах, програмах мобільності, наукових семінарах та конференціях. ДонНУ імені Василя Стуса – єдиний виш України, який став членом Guide Association (Асоціація Глобальних Університетів Дистанційної Освіти, Італія), що заснована з метою просування інноваційних технологій у сфері освіти.

Диплом державного зразка та додаток до диплому європейського зразка.

Диплом Донецького національного університету імені Василя Стуса визнається усіма країнами-учасниками Болонського процесу, що дозволяє здійснювати професійну діяльність не тільки в Україні, але й закордоном.

Донецький національний університет імені Василя Стуса – №1 серед закладів вищої освіти регіону:

– Класичний університет з інноваційною освітою.
– Висококваліфіковані фахівці – професори, доктори, кандидати наук, доценти – твої викладачі й наставники.
– Сучасні інтерактивні методи викладання та бази практик, партнерство у взаємовідносинах «Студент – викладач».
– Комфортне середовище для формування універсальних soft skills і Компетентностей-2025.
– Серед випускників ДонНУ імені Василя Стуса 85% – працевлаштовані.

Диплом ДонНУ імені Василя Стуса- вхідний білет до середовища кращих!

Дістатися до Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» можна:

Від залізничного вокзалу: тролейбусами №№ 7, 7А, 9, 13, 14, автобусом №51А, маршрутними таксі №24 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»; маршрутним таксі №25А до зупинки «Вулиця Пилипчука»;

Від автовокзалу «Центральний»: маршрутним таксі №28 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»;

Від автостанції №3: тролейбусами №№ 7, 7А, 13, 14 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»;

Від автостанції №2: тролейбусами №№ 7, 7А, 9, 13, 14, автобусом №51А, маршрутним таксі №24 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»; маршрутним таксі №25А до зупинки «Вулиця Пилипчука».

Контакти Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»

Адреса:

вул. Свободи, 36, м. Хмельницький

Телефони для довідок:

+380 (382) 65-05-51;  +380 (67) 442-03-26

Електронна адреса:

Наша сторінка у Facebook: