Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНу-Поділля»

Структурний підрозділ Донецького національного університету імені Василя Стуса, який був створений у 2016 році шляхом реорганізації Державного підприємства «Хмельницький державний центр науки, інновацій та інформатизації» (Наказ МОН України від 21.01.2016 р. №37). Сьогодні філія здійснює статутну і господарську діяльність на території Поділля з метою надання якісної та сучасної вищої освіти, задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних спеціалістах та наближення до місця проживання абітурієнтів.

9 причин стати студентом філії:

Державний освітній заклад найвищого рівня акредитації.

ДонНУ імені Василя Стуса – державний університет, який підпорядковується Міністерству освіти і науки України і має IV рівень акредитації, що підтверджує відповідність державним вимогам  щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.

Донецький національний університет імені Василя Стуса традиційно займає високі місця у міжнародних та всеукраїнських рейтингах.

Наші спеціальності

«Бакалавр» (друга вища освіта):

  • спеціальність 081 «Право» (без ЗНО).

«Магістр» (на основі базової або повної вищої освіти):

  • спеціальність 081 «Право»;
  • спеціальність 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування») (без ЗНО);
  • спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма «Публічна політика та адміністрування») (без ЗНО).

Потужний кадровий потенціал.

На сьогоднішній день університет має потужний професорсько-викладацький склад. Усі вони майстри своєї справи, викладачі-практики з невичерпною енергією та прагненням постійно вдосконалюватися. Викладачі університету постійно проходять стажування у науково-дослідних інститутах НАН України, провідних вищих закладах освіти не тільки України, але й країн Європи: Німеччини, Австрії, Литви, Польщі, Болгарії, Словаччини. Крім того, викладачами нашого університету розроблено авторські методики підготовки, спрямованні на набуття студентами практичних навичок роботи за майбутнім фахом.

Партнерство з провідними закордонними вишами.

На сьогоднішні день зарубіжні вищі заклади освіти є постійними партнерами університету у сфері модернізації освіти та академічного обміну, що дозволяє студентам Хмельницької філії ДонНУ імені Василя Стуса отримувати знання не тільки у стінах університету, але й подорожуючи світом. Також Донецький національний університет імені Василя Стуса є членом European University Association (EUA); учасником проекту «Європейський розвиток ДонНУ у м. Вінниця» Міжнародного фонду «Відродження»; учасником міжнародних проектів у рамках програми TEMPUS: ATHENA «Сприяння життєздатним та автономним системам вищої освіти у регіоні Східного сусідства»; IMPRESS «Підвищення ефективності студентських служб»; InterEULawEast «Розробка магістерських програм з європейського та міжнародного права у Східній Європі – InterEULawEast»; програм академічної мобільності у рамках програми «Erasmus+».

Доступна вартість навчання.

Помірна вартість навчання робить доступним для всіх абітурієнтів отримання якісної української освіти. Крім того, при укладанні контракту платник має можливість обрати найбільш зручну систему оплати – помісячно, за семестр або за рік.

Високі етичні та моральні позиції колективу.

Патріотизм, відповідальність, взаєморозуміння, сильний корпоративний дух та дружня атмосфера у колективі – основоположні принципи роботи університету.

Потужний інноваційний потенціал.

В університеті створено сучасне освітнє онлайн-середовище, яке об’єднує мережеві та хмарні сервіси щоденного користування, працює електронна бібліотека, розробляються нові сертифікатні програми, які дозволяють розширити світогляд, набір практичних навичок студентів та брати участь у всеукраїнських та міжнародних проектах, програмах мобільності, наукових семінарах та конференціях. ДонНУ імені Василя Стуса – єдиний виш України, який став членом Guide Association (Асоціація Глобальних Університетів Дистанційної Освіти, Італія), що заснована з метою просування інноваційних технологій у сфері освіти.

Диплом державного зразка та додаток до диплому європейського зразка.

Диплом Донецького національного університету імені Василя Стуса визнається усіма країнами-учасниками Болонського процесу, що дозволяє здійснювати професійну діяльність не тільки в Україні, але й закордоном.

На базі філії у 2019 році здійснюється прийом на навчання за ступенями освіти:

«Бакалавр» (друга вища освіта)

  • спеціальність 081 «Право» (без ЗНО).

«Магістр» (на основі базової або повної вищої освіти)

  • спеціальність 081 «Право»;
  • спеціальність 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування») (без ЗНО);
  • спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма «Публічна політика та адміністрування») (без ЗНО).

Навчання здійснюється за заочною формою (з можливістю навчання на військовій кафедрі)

Вступникам на СО «Бакалавр» (друга вища освіта)

З усією необхідною інформацією можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Вступникам на СО «Магістр»

З усією необхідною інформацією можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Приймальна комісія Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»

Адреса:

вул. Свободи, 36, м. Хмельницький

Телефони для довідок:

+380 (382) 65-05-51;  +380 (67) 442-03-26

Електронна адреса:

[email protected]

Офіційний сайт:

www.donnu.edu.ua

Дістатися до Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» можна:

Від залізничного вокзалу: тролейбусами №№ 7, 7А, 9, 13, 14, автобусом №51А, маршрутними таксі №24 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»; маршрутним таксі №25А до зупинки «Вулиця Пилипчука»;

Від автовокзалу «Центральний»: маршрутним таксі №28 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»;

Від автостанції №3: тролейбусами №№ 7, 7А, 13, 14 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»;

Від автостанції №2: тролейбусами №№ 7, 7А, 9, 13, 14, автобусом №51А, маршрутним таксі №24 до зупинки «Музей Проскурівського підпілля»; маршрутним таксі №25А до зупинки «Вулиця Пилипчука».