Перелік документів для вступу на освітній ступінь «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти

Особи, яким надійшло повідомлення в особистому електронному кабінеті вступника про отримання рекомендації до зарахування на місця державного або регіонального замовлення або на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб (які отримали інформацію з офіційного вебсайту або представника Університету засобами електронного або мобільного зв’язку), у строк, визначений для виконання вимог до зарахування:

1. Мають підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті з накладанням кваліфікованого електронного підпису або особисто в Університеті.
  2. Подати документи, необхідні для подальшого формування особової справи (копії документів, окрім документа, що посвідчує особу, військово-облікового документа засвідчує за оригіналами Приймальна (відбіркова) комісія Університету. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються):
  • документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ;
  • сертифікат (-и) ЗНО/НМТ/ЄВІ/ЄФВВ та інформаційна (-і) картка (-и) до нього (них), на підставі якого (яких) здійснюється вступ;
  • документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсному відборі;
  • військово-облікового документа (у військовозобов’язаних та резервістів – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, а у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці), крім випадків, передбачених законодавством;
  • витяг з реєстру територіальної громади;
  • 4 кольорові фотографії 3х4.

Подання таких документів може відбуватися в електронній формі шляхом надсилання їх сканованих копій (з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника) на електронну адресу Приймальної комісії [email protected], зазначену в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО або Дія.QR Приймальної комісії.

Увага!

При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про освіту здобутий за кордоном, обов’язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності документа (Наказ Міністерством освіти і науки України 05.05.2015 р. № 504).