Спільні заходи у ДонНУ імені Василя Стуса Донецький національний університет імені Василя Стуса

Спільні заходи у ДонНУ імені Василя Стуса

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ MEETUP. СТЕЙКХОЛДЕРИ В ДІЇ

7 листопада відбувся круглий стіл стейкхолдерів освітньої програми за спеціальністю «Облік і оподаткування», проведений кафедрою обліку, аналізу і аудиту ДонНУ імені Василя Стуса, а вже сьогодні розпочаті дії у напрямку проєкту дуальної освіти та його перспективи.

https://news.donnu.edu.ua/2019/11/15/buhgalterskyj-meetup-stejkholdery-v-diyi/

ПРОФЕСІЙНИЙ ХАКАТОН «TRUE FINANCE: КАР’ЄРА, ТРЕНДИ, ВИКЛИКИ»

Випускники економічного факультету поділилися своїми історіями успіху, розповіли про складні моменти під час пошуку роботи, працевлаштування, перші роки кар’єрного зростання. Також було проведено бліц-тест з пошуку вакансій для студентів, на основі спеціально розробленої нашим випускником комп’ютерної програми; профі-квест, завдяки якому студенти змогли відчути себе співробітниками Альфа-банку та вирішувати задачі, що стоять перед банком для досягнення загальної мети, працюючи у 4-ох департаментах.

https://news.donnu.edu.ua/2019/11/14/profesijnyj-hakaton-true-finance-karyeratrendy-vyklyky/

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ MEETUP. НЕТВОРКІНГ У ФОРМАТІ СТУДЕНТВИКЛАДАЧ-ПІДПРИЄМЕЦЬ

Дослідити бачення стейкхолдерами освітнього процесу компетентностей фахівців-обліковців та виявити можливості їх використання в навчальному процесі при підготовці фахівця з обліку та оподаткування стало метою круглого столу «Сучасні виклики ринку праці при підготовці фахівця з обліку та оподаткування».

https://news.donnu.edu.ua/2019/11/11/buhgalterskyj-meetup-netvorking-u-formatistudent-vykladach-pidpryyemecz/

ДЕНЬ HR-МЕНЕДЖЕРА

Традиційно, кожної третьої середи вересня в Україні святкують день фахівця в галузі управління персоналом – HR-менеджера. Професійними лайфхаками з учасниками заходу ділилися запрошені експерти-практики: засновниця компанії «HR Gelios» Тетяна Нікіфорова, HR-директор ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Катерина Штопко, менеджер з персоналу ТЦ «Метро» Анна Хмарська.

https://news.donnu.edu.ua/2019/09/19/den-hr-menedzhera/

«ЯКІ ВОНИ – ЗАТРЕБУВАНІ ПОЛІТОЛОГИ ТА УПРАВЛІНЦІ?» – ВІДПОВІДАЛИ ВИКЛАДАЧІ, РОБОТОДАВЦІ ТА СТУДЕНТСТВО ПІД ЧАС КРУГЛОГО СТОЛУ.

30 травня у HUB «Місто змістів» відбувся круглий стіл на тему: «Які вони — затребувані політологи та управлінці?», присвячений вдосконаленню освітніх програм, які пропонуються кафедрою політології та державного управління”
як на ринок освітніх послуг, так і на ринок праці. Для обміну думками та напрацювання кроків щодо вдосконалення освітнього процесу учасникам круглого столу, зокрема студентам та роботодавцям запропонували зафіксувати
на фліпчартах компетентності, яких на їхню думку не вистачає для успішного старту професійної діяльності.

https://news.donnu.edu.ua/2019/05/30/yaki-vony-zatrebuvani-politology-taupravlinczi-vidpovidaly-vykladachiv-robotodavczi-ta-studentstvo-pid-chas-kruglogostolu/

“КОМУНІКАЦІЇ ТА ОСМИСЛЕНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ІНВЕСТИЦІЇ В УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ” АНТОН ГЛІВИНСЬКИЙ

Сьогодні у гості до Alma Mater завітав Антон Глівинський, з яким мали дружню зустріч студенти Стусівського університету. Антон — випускник історичного факультету 2005 року спеціальності «Політологія». Нині він має власну PRагенцію та нещодавно розпочав музичну кар’єру.
За час свого професійного зростання Антон Глівинський працевлаштовував значну кількість людей, із власного досвіду розповідає: «Більшість працівників знаходять роботу завдяки резюме. Я брав до себе на роботу людей „з вулиці“, тож процес відбору відбувався саме завдяки резюме. Але не потрібно надто креативити та експериментувати з ним. Особисто я здебільшого звертаю увагу на грамотність та охайність написаного. Проте, звичайно ж, універсальної поради немає».

https://news.donnu.edu.ua/2019/05/22/komunikacziyi-ta-osmyslenyj-vybir-profesiyiinvestycziyi-v-uspishne-majbutnye-anton-glivynskyj/

СТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДВІДАЛИ ЕКСКУРСІЮ ГРУПИ КОМПАНІЙ «АВТОМИР»

3 квітня студенти першого курсу економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса спеціальностей «Менеджмент персоналу» та «Управління персоналом та економіка праці» за організаторської участі від імені навчально-практичного центру кар’єри та професійного зростання Тетяни Казимирівни Гавриленко і супроводжуючої від економічного факультету старшого викладача Олесі Віталіївни Марценюк відвідали екскурсію групи компаній «Автомир».
Зустріч була організована у співпраці з кафедрою менеджменту та поведінкової економіки економічного факультету Стусівського університету. Детально про роботу компанії розповіла керівник HR-відділу Ганна Познякова.
Вона зауважила, що група компаній «Автомир» є офіційними дилерами таких світових автомобільних брендів, як Nissan, Hyundai, Ford, Citroen, Kia, Mitsubishi, Fiat, Honda, Mazda.

https://news.donnu.edu.ua/2019/04/03/studenty-pershogo-kursu-ekonomichnogofakultetu-vidvidaly-ekskursiyu-grupy-kompanij-avtomyr/

ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ: СТУДЕНТИ-ЕКОНОМІСТИ ВІДВІДАЛИ ПІДПРИЄМСТВО “ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ”

Донецький національний університет імені Василя Стуса постійно поглиблює співпрацю із стратегічними партнерами для покращення практичної підготовки майбутніх фахівців та їхнього подальшого працевлаштування. Стусівський
університет тісно співпрацює з «Електричними системами» в напрямку студентської практики. Наразі 11 студентів нашого університету проходять практику в планово-економічному відділі, ІТ-відділі та відділі зовнішньоекономічної діяльності.

https://news.donnu.edu.ua/2019/03/29/ekskursiya-studentiv-ekonomistiv-na-dpelektryni-systemy/

ДЕНЬ КАР’ЄРИ ЄС У ДОНЕЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУУНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТУСА

20 березня на базі Інформаційного центру ЄС у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов День Кар’єри ЄС в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні». Учасники Дня кар’єри ЄС взяли участь у панельній дискусії «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз». Спікери дискусії, експерти з розвитку ринку праці: директор ДП «Електричні системи» Олександр Тищенко, начальник відділу кадрів ПАТ «Плазма Тек» Андрій Кузьменко, заступник директора Вінницького міського центру зайнятості Світлана Аляб’єва, професор кафедри менеджменту та поведінкової економіки Ольга Дороніна поділилися своїм досвідом, ознайомили гостей з вимогами роботодавців до професійних та «м’яких» компетентностей найманих працівників, проінформували про ситуацію на ринку праці Вінницького регіону: можливі вакансії та пропозиції роботи, розповіли як бути конкурентоспроможним через 20 років та розкрили секрети успішного пошуку роботи своєї мрії.

https://news.donnu.edu.ua/2019/03/21/den-kar-yery-yes-u-donetskomunatsionalnomu-universyteti-imeni-vasylya-stusa/

УСПІХ – ЦЕ НАША ТРАДИЦІЯ – ЗУСТРІЧ РОБОТОДАВЦІВ ТА СТУДЕНТІВ У СТУСІВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

27 листопада до Донецького національного університету імені Василя Стуса завітали представники регіональних та національних компаній, щоб зустрітися зі студентами старших курсів та випускниками навчальних закладів.
Назвою заходу став один із драйверів Університету – «Успіх – це наша традиція!», адже це гасло підтримують і партнери Стусівського університету, котрі вже сьогодні готові працевлаштувати випускників, а також надають
можливість студентам проходити практику на базі їхніх підприємств та компаній.

https://news.donnu.edu.ua/2018/11/27/uspih-tse-nasha-traditsiya/