Навчально-практична лабораторія «Спортивний клуб»

Спортивно-масова робота у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса впроваджується навчально-практичною лабораторією «Спортивний клуб» (далі – Спортивний клуб). Спортивний клуб  – це структурний підрозділ Університету, створений 1 липня 2020 року.

Ключові напрями діяльності «Спортивного клубу»:

-формування збірних команд Університету для участі в Універсіаді ЗВО Вінницької області;

-проведення роботи щодо спортивного вдосконалення, підготовки та відрядження збірних команд Університету на міські, обласні та всеукраїнські змагання;

-організація студентів для участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах, передбачених календарним планом комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України;

-тренування та товариські матчі з іншими закладами освіти з різних видів спорту в межах підготовки до Універсіади;

-залучення студентів до участі у заходах культурно-масового та спортивного спрямування.

Університет не має власного спортивного залу, тож для тренувань орендує зал в рамках договору про співпрацю з Комунальним закладом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради». Також у Головному корпусі ДонНУ імені Василя Стуса розміщується фітнес-зал та зал для тренувань з настільного тенісу.

Університетський спорт розвивається у напрямку масовості та популяризації здорового способу життя і створення умов та можливостей для задоволення різнобічних інтересів студентів у сфері фізичної культури та спорту.

Контакти:

Юшина Олена Володимирівна