Студентська соціальна служба

Головною метою діяльності Студентської соціальної служби є забезпечення захисту прав та соціальних гарантій студентів пільгових категорії, створення сприятливих умов для подальшої самореалізації та самовдосконалення студентів соціально-незахищених категорій університету, впровадження прозорої стипендіальної політики та соціального патронажу.

Задля реалізації цієї мети Студентська соціальна служба взаємодіє як зі структурними підрозділами Університету, так і органами державної влади та місцевого самоврядування.

Напрямки роботи відділу:

Взяття на облік дітей-сиріт та дітей, позбавленої батьківського піклування, а  також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків.

Надання одноразової матеріальної допомоги випускникам дітям-сиротам, за умови працевлаштування.

Виплата грошової компенсації студентам пільгових категорій за проживання у гуртожитках.

Оплата за тимчасове проживання у гуртожитку пільгової категорії студентів (діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування та з їх числа).

Облік студентів пільгових категорій.

Видача Єдиного квитка дітям-сиротам, та дітям позбавлених батьківського піклування.

Співпраця з органами студентського самоврядування.

Вінницька молодіжна рада

Фонд соціального захисту інвалідів України

Вінницький обласний центр соціальний служб сім’ї, дітей та молоді

КНП «Вінницький обласний центр служби крові»