Current information Донецький національний університет імені Василя Стуса

Current information

Британський інститут корпоративного управління ICSA The Governance Institute оголосив конкурс есе ICSA Tom Morrison Essay Prize

 

Це конкурс есе для молодих фахівців з корпоративного управління, який заохочує демонструвати нове мислення і оригінальні підходи до корпоративного управління на тему:

“Чи могли б організації більш проактивно вирішувати питання охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та корпоративного управління, не чекаючи запровадження вимог законодавства? Як цього можна досягти і якою Ви бачите роль фахівця з корпоративного управління у цьому?”

  • Перший приз – 100 ф.ст,
  • другий приз – 500 ф.ст.

 

Кінцевий термін подання робіт 6 січня 2020 року.

Обсяг 2000-2500 слів.

Більше інформації за посиланням: https://www.icsa.org.uk/about…/tmep/tom-morrison-essay-prize

.

Есе будуть оцінюватися за такими критеріями:

  • Оригінальність ідей, які воно містить, і їх можливий вплив на корпоративне управління – на організаційному, національному або міжнародному рівні.
  • На скільки великий челендж виникає перед традиційним мисленням та яким чином ідеї включають чи включаються в принципи та методи з інших сфер.

Судді також візьмуть до уваги:

  • Ясність викладу думки, в тому числі логічний потік контенту.
  • Правильне використання англійської мови, включаючи орфографію і пунктуацію.
  • Правильне використання посилань і або підтвердження матеріалів, взятих з інших джерел.

IІI Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, Проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія» (SACCI) (Management Systems International, Inc., a Tetra Tech Company, USAID Contractor), Компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики оголошують IІI Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе».

Детальніше за посиланням:
https://saiup.org.ua/novyny/iii-konkurs-sotsialnoyi-videoreklamy-chesnist-pochynayetsya-z-tebe/?fbclid=IwAR0BuMmzx4HVQDMqbumT3Gsd3f_gPaQ5lUkC5tV0aTC28avoer4_kCf7Htk

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP)

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP) – ініціатива, спрямована на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості,  створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу українських університетів.
Проект розрахований на 4 роки – це дозволить охопити ціле покоління студентів-бакалаврів, починаючи з їх першого року навчання в університеті і закінчуючи отриманням дипломів бакалавра. Саме це покоління випускників повинно стати носієм нових цінностей у вищій освіті, в науці та в суспільстві загалом.
Проект матиме чотири основні напрямки діяльності: просвітницька кампанія, практичний навчальний курс в університетах, поширення міжнародних практик в українських університетах, робота над нормативною базою і регулятивними механізмами.

Більше про проект за посиланням: https://saiup.org.ua/pro-proekt/proekt-v-universytetah/

Конкурси та гранти Міжнародного фонду “Відродження”


Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Проектні пропозиції подаються українською мовою.
https://www.irf.ua/grants/contests/

Сприяння реформам у вищій освіті України з погляду розвитку академічної доброчесності


Створення Дорожньої карти імплементації рекомендацій Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) на тему доброчесності України у вищій освіті, підготовка і просування у Верховній Раді України змін і доповнень до законів, що регламентують захист інтелектуальної власності, створення дистанційного курсу з академічної доброчесності та організація навчання щодо внутрішнього забезпечення якості освіти у ВНЗ для університетських управлінців.
https://www.irf.ua/grants/awarded_grants/promoting_reforms_in_ukraines_higher_education_in_terms_of_the_development_of_academic_integrity/