Як подати електронну заяву Донецький національний університет імені Василя Стуса

Як подати електронну заяву

У 2021 році для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua .

 

Робота та реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження до цих кабінетів документів починається 1 липня 2021 року, подача заяв на вступ через електронний кабінет розпочнеться 14 липня 2021 року і закінчується о 18 год. 00 хв. 23 липня 2021 року.

 

Під час реєстрації на вступник має зазначити такі дані:

  • адресу електронної пошти, до якої має доступ;
  • пароль для входу до особистого кабінету;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО (екзаменаційного листка ЄВІ / ЄФВВ);
  • серію та номер документа про освіту;

Крім того, вступник завантажує скановані копії (фотокопії у форматі pdf jpg) додатка до документа про освіту та кольорової фотокартки розміром 3х4 см.

Після реєстрації на сайті в особистому електронному кабінеті вступник вносить такі дані про себе: стать, громадянство, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів. Для подання заяви вступник обирає заклад, освітній ступінь, конкурсну пропозицію та встановлює пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним замовленням.

Важливо! Вступник може замінити завантажені копії документів в електронній формі, номери телефонів, середній бал додатка до документа про повну загальну середню освіту до моменту подання першої заяви. Після подання першої заяви зміна середнього бала можлива шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Увага! Якщо ви маєте підстави для особливих умов зарахування (право на складання вступних випробувань / співбесіди), то вам необхідно подавати документи особисто в Приймальну комісію!