Донецький національний університет імені Василя Стуса Як подати електронну заяву

Як подати електронну заяву

Шановні вступники!

ПОДАЧА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАЯВ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ
у серпні 2020 РОКУ

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua (Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження до цих кабінетів додатків до документів про освіту починається 1 серпня 2020 року, подача заяв на вступ через електронний кабінет закінчується о 18 год. 00 хв. 22 серпня 2020 року).

Під час реєстрації на сайті електронного вступу вступник має зазначити такі дані: адресу електронної пошти, до якої має доступ (після заповнення зазначеної інформації проводиться перевірка даних вступника та, у разі збігу даних у документах, вступник отримує на вказану ним адресу електронної пошти повідомлення для активації особистого електронного кабінету); далі вказуються номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для здобуття СО «Бакалавр» – 2017, 2018, 2019 та 2020 року (крім іноземної мови – 2018, 2019, 2020 років); для вступників на здобуття СО «Магістр» – виключно сертифікат (екзаменаційний листок) 2020 року); серію та номер документа про освіту. У відведених полях завантажуєте:

  • на базі повної загальної середньої освіти – скановані копії (фотокопії) додатка до свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата); середній бал додатка до вказаного документа, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала; якщо вступник претендує на врахування у конкурсному балі сільського коефіцієнта, він також завантажує копію довідки про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207);
  • на базі здобутого ступеня освіти (бакалавр) – скановану копію додатка до диплома (всі сторінки одним файлом).

Крім того, вступник завантажує скановані копії (фотокопії) кольорової фотокартки розміром 3х4 см, що буде подаватися до закладу вищої освіти.

 

Після реєстрації на сайті в особистому електронному кабінеті вступник вносить такі дані про себе: стать, громадянство, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів. Для подання заяви вступник обирає заклад, освітній ступінь, конкурсну пропозицію та встановлює пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним замовленням.

Увага! Якщо ви маєте підстави для особливих умов зарахування (право на складання вступних випробувань / співбесіди), то вам необхідно подавати документи особисто в Приймальну комісію!

 

Завантажити: