Донецький національний університет імені Василя Стуса Як подати електронну заяву

Як подати електронну заяву

Шановні вступники!

ПОДАЧА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАЯВ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ
З 13 ЛИПНЯ ПО 22 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua (Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 1 липня та закінчується о 18 год. 00 хв. 22 липня 2019 року).

Під час реєстрації на сайті електронного вступу вступник має зазначити такі дані: адресу електронної пошти, до якої має доступ; номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; серію та номер атестата про повну загальну середню освіту; середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала.

Крім того, вступник завантажує скановані копії (фотокопії) додатка до атестата про повну загальну середню освіту та кольорової фотокартки розміром 3х4 см, що буде подаватись до вищого навчального закладу.

Після заповнення зазначеної інформації проводиться перевірка даних вступника та у разі збігу даних у документах вступник отримує на вказану ним адресу електронної пошти повідомлення для активації особистого електронного кабінету вступника.

Після реєстрації на сайті в особистому електронному кабінеті вступник вносить такі дані про себе: стать, громадянство, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів. Для подання заяви вступник обирає вищий навчальний заклад, освітній ступінь, конкурсну пропозицію та встановлює пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним замовленням.

Увага! В системі «Подача заяв в електронній формі» можуть брати участь лише абітурієнти, які мають сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 року (ОКРІМ сертифікату ЗНО з іноземної мови (дійсний лише сертифікат 2018, 2019, 2020 року). і документ  проповну загальну середню освіту.

Увага! Якщо ви маєте підстави для особливих умов зарахування (право на складання вступних екзаменів, співбесіди, право на першочергове зарахування тощо) або вступаєте на заочну форму навчання, то вам необхідно подавати документи особисто в Приймальну комісію!

Завантажити: