Вступникам із зони АТО

Шановні вступники!

Інформація, наведена нижче, стосується лише вступників, які проживають на території проведення антитерористичної операції (в населених пунктах відповідно до затвердженого переліку) або переселилися з населених пунктів, що знаходяться на території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або які розташовані на лінії зіткнення, або на території проведення антитерористичної операції після 1 січня 2018 року.

Згідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.06.2016 № 697 «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення)» на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса та Костянтинівської філії ДонНУ імені Василя Стуса створено Освітній центр «Донбас-Україна» (далі — Освітній центр ДонНУ) для надання можливості абітурієнтам з територій проведення антитерористичної операції вступити до ДонНУ імені Василя Стуса за спрощеною процедурою та отримати якісну українську освіту.

В Освітньому центрі ДонНУ імені Василя Стуса та у м. Костянтинівка можна:

  • отримати консультацію та кваліфіковану допомогу в оформленні освітньої декларації;
  • пройти річне оцінювання і державну підсумкову атестацію з української мови та історії України;
  • отримати допомогу при поселенні до гуртожитку на час проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та проведення вступного випробування;
  • отримати документ державного зразка про базову або повну загальну середню освіту (атестат і додаток до нього);
  • подати заяву і документи для вступу до ДонНУ імені Василя Стуса;
  • скласти вступні випробування для вступу до вищого навчального закладу.

Якщо ви належите до цієї категорії вступників, оберіть одну з трьох описаних нижче ситуацій і ознайомтесь з покроковою інструкцією для вступу до Донецького національного університету імені Василя Стуса.

У такому разі вам необхідно:

1) Прийти до одного з Освітніх центрів ДонНУ, розташованих у м. Вінниця і м. Костянтинівка, з паспортом або свідоцтвом про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта).

2) Особисто заповнити освітню декларацію та заяву. У разі виникнення питань зверніться до працівників Освітнього центру, і вони радо допоможуть вам.

3) Скласти Державну підсумкову атестацію з української мови та історії України. Отримати довідку, яка дає право вступу до ДонНУ імені Василя Стуса за результатами іспиту лише з профільного предмету, який складається в університеті.

4) До 18 години 26 липня 2018 р. особисто подати паперову заяву і документи для вступу до ДонНУ імені Василя Стуса. Перелік документів включає наступні: копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (за наявності); копія ідентифікаційного коду (за наявності); довідка про складання ДПА, яка видається в Освітньому центрі ДонНУ імені Василя Стуса; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних, за наявності).

5) Скласти іспит лише з профільного предмету для вступу на обрану спеціальність. (Результати складання Державної підсумкової атестації з української мови та історії України зараховуються як результати вступних іспитів з відповідних предметів. Профільні предмети визначаються Правилами прийому).

6) Дочекатися оприлюднення
1 серпня 2018 р. на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників. Якщо ви у списках рекомендованих на бюджет, вас буде зараховано! Якщо ж ви не знайшли себе у списку, неодмінно будете зараховані на контракт із подальшим розглядом питання про переведення на бюджет.

7) Дочекатися наказу про зарахування, щоб пересвідчитися, що ви стали студентом ДонНУ імені Василя Стуса. Наказ про зарахування на бюджетні місця оприлюднюється на офіційному сайті 7 серпня 2018 р. Наказ про зарахування на контрактні місця оприлюднюється не пізніше 12 години 30 вересня 2018 р.

8) Після видання наказу про зарахування на контракт укласти договір про сплату за навчання (для вступників на контракт).

Увага! Отримавши атестат про повну загальну середню освіту, обов’язково надайте його до Приймальної комісії університету.

У такому разі необхідно:

1) До 18 години 26 липня 2018 р. особисто подати заяву і документи для вступу до ДонНУ імені Василя Стуса. Перелік документів включає: копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження; копія ідентифікаційного коду; копія атестату і додатка до нього; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). При подачі копій документів їх оригінали пред’являються обов’язково!

2) Скласти іспити з трьох предметів, необхідних для вступу на обрану спеціальність.

3) Дочекатися оприлюднення 1 серпня 2018 р. на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників і виконати умови для зарахування. Якщо ви знайшли себе у списку рекомендованих на бюджет, подати оригінали документів до Приймальної комісії до 18-ї години 6 серпня 2018 р. У разі, якщо в установлені терміни оригінали документів не будуть подані, то право на зарахування на бюджет втрачається! Якщо ж вам не вдалося пройти на бюджет, до 18 години 30 вересня 2017 р. подайте оригінали документів до Приймальної комісії і неодмінно будете зараховані на контракт.

4) Дочекатися наказу про зарахування, щоб пересвідчитися, що ви стали студентом ДонНУ імені Василя Стуса. Наказ про зарахування на бюджетні місця оприлюднюється на офіційному сайті 7 серпня 2018 р. Наказ про зарахування на контрактні місця оприлюднюється не пізніше 12 години 30 вересня 2018 р.

5) Після видання наказу про зарахування на контракт укладіть договір про сплату за навчання (для вступників на контракт).

У такому разі ви маєте право самостійно обирати: вступати до ДонНУ імені Василя Стуса за результатами ЗНО чи складати вступні іспити в університеті.

1) До 18 години 26 липня 2018 р. особисто подати заяву і документи для вступу до ДонНУ імені Василя Стуса. Перелік документів включає: копію паспорта громадянина України або свідоцтва про народження; копію ідентифікаційного коду; копію атестату і додатка до нього; копію сертифікатів ЗНО (для тих, хто вирішив вступати за результатами ЗНО); чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копію військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). При подачі копій документів їх оригінали пред’являються обов’язково!

2) Скласти три іспити для вступу на обрану спеціальність (для тих, хто вирішив вступати за результатами іспитів).

3) Дочекатися оприлюднення 1 серпня 2018 р. на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників і виконати умови для зарахування. Якщо ви знайшли себе у списку рекомендованих на бюджет, подати оригінали документів до Приймальної комісії до 18 години 6 серпня 2018 р. У разі, якщо в установлені терміни оригінали документів не будуть подані, то право зарахування на бюджет втрачається! Якщо вам не вдалося пройти на бюджет, до 18 години 18 серпня 2018 р. подайте оригінали документів до Приймальної комісії і неодмінно будете зараховані на контракт.

4) Дочекатися наказу про зарахування, щоб пересвідчитися, що ви стали студентом ДонНУ імені Василя Стуса. Наказ про зарахування на бюджетні місця оприлюднюється 7 серпня 2018 р. — для денної форми. Наказ про зарахування на контрактні місця оприлюднюється не пізніше 12 години 30 вересня 2018 р.

5) Після видання наказу про зарахування на контракт укладіть договір про сплату за навчання (для вступників на контракт).

Освітній центр Донецького національного університету імені Василя Стуса «Донбас-Україна» м. Вінниця:

Адреса: вул. 600-річчя, 21, кабінет 101
Телефони: +380 (432) 50-89-32,
+380 (98) 971-96-40
Skype: pkdonnu
Viber: +380 (98) 971-96-40
E-mail: pk[email protected]

Освітній центр Донецького національного університету імені Василя Стуса «Донбас-Україна» м. Костянтинівка:

Адреса: пр-т. Ломоносова, 157
Телефони: +380 (272) 2-91-23,
+380 (50) 922-32-23,
+380 (66) 918-63-62
Skype: pkdonnu
Viber: +380 (98) 971-96-40
E-mail: [email protected]

Телефони гарячої лінії Міністерства освіти і науки України: +380 (44) 481-47-58, +380 (67) 504-32-18 (пн-пт,9:00-18:00)