Вибори ректора

Конкурс на заміщення посади ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса оголошений наказом Міністерства освіти і науки України від 02 лютого 2023 року № 34-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса»

Вибори ректора університету призначені на 19 квітня 2023 року.

Процедура обрання ректора проходить відповідно до вимог статті 42 Закону України «Про вищу освіту»

Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 726 Статуту Донецького національного університету імені Василя Стуса. а також інших локальних нормативних актів, з якими можна ознайомитись за посиланням.

Міністерство освіти і науки України  внесло кандидатури претендентів на посаду ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса (Лист від 05.04.2023 №1/4765-23):

ЗАГНІТКО Анатолій Панасович, доктор філологічних наук, професор.

ХАДЖИНОВ Ілля Васильович, доктор економічних наук, професор.

Натисни на зображення для збільшення на весь екран.

Натисни на зображення для збільшення на весь екран.

Організаційний комітет з проведення виборів ректора був утворений наказом від 07 лютого 2023 року № 39/05  у такому складі:

 • Важеніна Олена Григорівна – учений секретар.
 • Вєтров Олег Станіславович – в.о. завідувача кафедри прикладної математики та кібербезпеки.
 • Зайченко Ірина Анатоліївна – проректор з науково-педагогічної та соціальної роботи.
 • Кудінов Дмитро Геннадійович – Голова Профспілкового комітету НПСП ДонНУ, провідний економіст відділу внутрішнього аудиту.
 • Лучицька Юлія Олегівна – в.о. директора навчально-практичного інформаційно-комунікаційного Центру.
 • Саволюк Ірина Федорівна – начальник відділу кадрів.
 • Шафранська Надія Анатоліївна – студентка 3 курсу спеціальності 081 «Право».

Організаційний комітет з проведення виборів ректора діє на підставі Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса , що затверджене рішенням Вченої ради університету від 28 квітня 2017 року (Протокол №6) та введене в дію наказом ректора від 12 травня 2017 року №133/05.

До складу Організаційного комітету були включені усі категорії працівників Донецького національного університету імені Василя Стуса, а також представник студентів.

На першому засіданні Організаційного комітету, що відбулось 14 лютого  2023 року головою було обрано Зайченко Ірину Анатоліївну ([email protected]), заступником голови – Вєтрова Олега Станіславовича, секретарем – Важеніну Олену Григорівну ([email protected]).

03 квітня 2023 року відбудеться обрання Представників для участі у виборах ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

За рішенням Організаційного комітету голосування відбудеться у змішаному форматі.

Офлайн голосують працівники центру адміністративно-господарських послуг (служби господарської експлуатації та благоустрою). Офлайн голосування триватиме з 09:00 до 15:00. Місце голосування кабінет 502.

Онлайн  голосують працівники усіх інших підрозділів за покликанням, надісланим у день голосування на корпоративну пошту. Онлайн голосування триватиме з 09:00 до 18:00.

 

Відповідальна за проведення голосування Голова Оргкомітету ЗАЙЧЕНКО Ірина

Анатоліївна, [email protected]

Визначена Організаційним комітетом квота для обрання представників – 30 осіб.

Організаційний комітет

Робота виборчої комісії з проведення виборів ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса розпочнеться о 08:00 годині 19 квітня 2023 року в ауд.108 (коворкінг).
Початок голосування розпочнеться о 09:00.
.

Виборча комісія з проведення виборів ректора була утворена наказом від 07 лютого 2023 року № 39/05 у такому складі:

 • Бабик Максим Костянтинович – студент 3 курсу спеціальності 081 «Право».
 • Жильцова Світлана Віталіївна – заступник директора навчально-наукового інституту розвитку академічного потенціалу.
 • Книш Світлана Валеріївна – методист заочної форми навчання сектору просування освітніх програм та роботи з абітурієнтами відділу забезпечення формування контингенту студентів.
 • Леонова Наталія Геннадіївна – доцент кафедри неорганічної, органічної та аналітичної хімії
 • Писарєва Елла Анатоліївна – доцент кафедри цивільногоо права і процесу
 • Римар Павло Володимирович – завідувач навчального відділу
 • Турченко Євген Іванович – начальник юридичного відділу

Виборча комісія з проведення виборів ректора діє на підставі Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса (тут гіперпосилання на відповідне положення, що вже розміщено в теці «нормативні документи»), що затверджене рішенням Вченої ради університету від 28 квітня 2017 року (Протокол №6) та введене в дію наказом ректора від 12 травня 2017 року №133/05.

До складу Виборчої комісії були включені усі категорії працівників Донецького національного університету імені Василя Стуса, а також представник студентів.

На першому засіданні виборчої комісії, що відбулось 14 лютого  2023 року, головою було обрано Жильцову Світлану Віталіївну ([email protected]), заступником голови – Писарєву Еллу Анатоліївну ([email protected]), секретарем – Книш Світлану Валеріївну ([email protected]).

Організаційний комітет з проведення виборів ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса інформує про зустрічі виборців з кандидатами на посаду ректора Університету. Зустрічі відбудуться за таким графіком:

ХАДЖИНОВ Ілля Васильович, доктор економічних наук, професор:

– 11 квітня 2023 р. о 15:45 – зустріч з працівниками за адресою: вул. Грушевського 2, навчальний корпус №3, Актова зала;

– 12 квітня 2023 р. о 14:15 – зустріч з працівниками за адресою: вул. Ак. Янгеля, 4, навчальний корпус №2, ауд. 328;

– 12 квітня 2023 р. о 17:00 – зустріч з працівниками за адресою: вул. 600-річчя, 21, навчальний корпус №1, Актова зала:

– 17 квітня 2023 р. о 17:00 – зустріч зі студентами за адресою: вул. 600-річчя, 21/108, навчальний корпус №1, Коворкінг.

 

ЗАГНІТКО АНАТОЛІЙ ПАНАСОВИЧ, доктор філологічних наук, професор:

– 12 квітня 2023 р. о 15:40 – зустріч з працівниками за адресою: вул. Грушевського 2, навчальний корпус №3, Актова зала;

– 14 квітня 2023 р. о 14:15 – зустріч з працівниками: вул. Ак. Янгеля, 4, навчальний корпус №2, ауд. 328;

– 17 квітня 2023 р. о 16:00 – зустріч зі студентами за адресою: вул. 600-річчя, 21/108, навчальний корпус №1, Коворкінг;

– 17 квітня 2023 р. о 17:00 – зустріч з працівниками за адресою: вул. 600-річчя, 21, навчальний корпус №1, Актова зала.

 

Відповідальна за організацію зустрічей з кандидатами – Голова Оргкомітету ЗАЙЧЕНКО Ірина Анатоліївна, [email protected]

Організаційний комітет

Виборча комісія з проведення виборів ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса повідомляє про те, що 19 квітня 2023 року за адресою: вул. 600-річчя, 21, ауд. 108 (коворкінг), м. Вінниця з 09:00 до 15:00 будуть проведені вибори ректора.

Зі списком осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Донецького національного університету імені Василя Стуса, можна ознайомитись за посиланням:https://drive.google.com/file/d/1p5-yTjS0upQfIibNTYDaLl2GsMu44uAT/view?fbclid=IwAR20hO5GWfqXCXXvZ172jtSkCTx4EKQnQACWZeXGnyArSUXkcBRPOu3BAMQ

Шановні виборці, наголошуємо, що при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. 

Докладніше з інформацією про вибори ректора можна ознайомитися на офіційному сайті Донецького національного університету імені Василя Стуса за посиланням: https://www.donnu.edu.ua/uk/vibori-rectora-1/ 

Звертаємо увагу, що під час повітряної тривоги виборчий процес зупиняється, і поновлюється після її завершення з урахуванням тривалості повітряної тривоги.

З повагою

Виборча комісія з проведення виборів ректора

Донецького національного університету імені Василя Стуса