Підготовка педагогічних працівників Донецький національний університет імені Василя Стуса

Підготовка педагогічних працівників

Підготовка педагогічних працівників

Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця) має дві акредитовані освітні програми другого (магістерського) рівня для працівників закладів освіти або тих, хто планує присвятити себе організації сучасного освітнього процесу.

За допомогою освітньої програми «Педагогіка вищої школи» можна отримати знання та компетентності з теорії і практики вищої освіти, організації освітнього процесу в закладах вищої освіти, основ якості освіти, сучасних освітніх технологій, педагогіки вищої школи, професійної та практичної психології тощо. Маючи здобутий рівень бакалавра, спеціаліста або магістра, Ви зможете здобути ступінь магістра і застосувати набуті вміння і навички під час подальшої роботи на освітніх просторах.

Форма навчання – заочна, термін – 1 рік 4 місяці.

Наші випускники працюють викладачами закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти, методистами у галузі освіти, науковими співробітниками тощо.

Це реальна можливість професійного розвитку у сфері вищої освіти!

 

Якщо ви лідер за покликанням і талановитий педагог, людина, яка гармонійно поєднує в собі професійні та особистісні якості, віддані справі й готові ухвалювати рішення щодо розпорядження виділеними матеріальними, фінансовими, трудовими ресурсами, приходьте до нас, і ви отримаєте неоціненний досвід.

Знання та компетентності з теорії і практики управління закладом освіти, психології управління, правових аспектів управління закладом освіти, основ системного підходу, ефективної організації освітньої діяльності у закладах освіти й багато іншого – все це допоможе стати управлінцем нової генерації та вирішувати актуальні проблеми педагогічної науки та освітньої практики. Отже, якщо ви бажаєте отримати диплом магістра, мрієте про кар’єрне зростання, хочете розумітися на освітніх процесах і керувати ними, прагнете до професійного розвитку – обирайте нашу освітню програму «Управління навчальним закладом у сфері освіти та виробничого навчання»!

Посади випускників:

-керівники закладів освіти усіх типів;

-заступники керівників, діяльність яких безпосередньо пов’язана з освітнім або науковим процесом;

-керівники підрозділів у сфері освіти та виробничого навчання;

-інспектори навчальних закладів, організатори освіти тощо.