Донецький національний університет імені Василя Стуса Підготовка педагогічних працівників

Підготовка педагогічних працівників

Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця) має дві акредитовані освітні програми другого (магістерського) рівня для працівників закладів освіти або тих, хто планує присвятити себе галузі знань 01 Освіта / Педагогіка спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

 

Бажаєш отримати диплом магістра, мрієш про кар’єрне зростання, хочеш розумітися на освітніх процесах і керувати ними, прагнеш до професійного розвитку? – обирай нашу освітню програму «Управління навчальним закладом у сфері освіти та виробничого навчання»!

Знання та компетентності з теорії і практики управління закладом освіти, психології управління, правових аспектів управління закладом освіти, основ системного підходу, ефективної організації освітньої діяльності у закладах освіти й багато іншого – все це допоможе стати управлінцем нової генерації та вирішувати актуальні проблеми педагогічної науки та освітньої практики.

 

Посади випускників:

  • керівники закладів освіти усіх типів;
  • заступники керівників, діяльність яких безпосередньо пов’язана з освітнім або науковим процесом;
  • керівники підрозділів у сфері освіти та виробничого навчання;
  • інспектори навчальних закладів, організатори освіти тощо.

 

За допомогою ОП «Педагогіка вищої школи» можна отримати знання та компетентності з теорії і практики вищої освіти, організації освітнього процесу в закладах вищої освіти, основ якості освіти, сучасних освітніх технологій, педагогіки вищої школи, професійної та практичної психології тощо.

Наші випускники працюють викладачами закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти, методистами у галузі освіти, науковими співробітниками тощо.

Це реальна можливість професійного розвитку у сфері вищої освіти!