Орієнтовний перелік документів, необхідний для надання матеріальної допомоги

Залежно від підстав, для отримання матеріальної допомоги працівник має пред’явити представникові комісії оригінали та подати копії документів:

1. у разі смерті одного з подружжя, батьків, дітей працівника — свідоцтво про смерть, а також документи, що підтверджують відповідні родинні зв’язки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану, рішення суду тощо);
  2. у разі тяжкої, довготривалої хвороби або хвороби, що пов’язана з проведенням складної хірургічної операції працівника або його неповнолітньої дитини, — медичні довідки, заключення та/або інші підтверджуючі документи, а також свідоцтво про народження дитини;
  3. у разі народження дитини — свідоцтво про народження дитини, в якому працівник зазначений як мати або батько дитини;
  4. у разі скрутного матеріального становища, що виникло внаслідок стихійного лиха, пожежі, злочину тощо, — довідки, акти, рішення уповноважених органів державної влади та місцевого самоврядування про відповідні події, наприклад витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
  5. у разі одруження штатного працівника, який працює в університеті не менше 1 року, — свідоцтво про шлюб.

Звертаємо Вашу увагу, що цей перелік є орієнтовним. Комісія може затребувати додаткові документи, виходячи з конкретних обставин.