Донецький національний університет імені Василя Стуса Маріупольська філія ДонНУ імені Василя Стуса

Маріупольська філія ДонНУ імені Василя Стуса

Маріупольський навчально-консультаційний центр ДонНУ  імені Василя Стуса було створено наказом ректора базового ВНЗ від 24.09.90 р. № 513-5 на підставі клопотання Маріупольської міської ради, керівництва металургійних комбінатів ім. Ілліча, «Азовсталь», концерну «Азовмаш» та інших підприємств міста.

Відповідно до наказу № 22-8/05 від 29.12.2014 р. про перейменування структурних підрозділів, на виконання рішення Вченої ради від 24 грудня 2014 року про приведення структури Донецького національного університету імені Василя Стуса у відповідність до Закону України «Про вищу освіту» від 01.06.2014 р., Маріупольський навчально-консультаційний центр з 01.01.2015 р. перейменовано в Маріупольську філію Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Філія діє на підставі чинного законодавства України, наказів і розпоряджень Міністерства освіти і науки та Статуту університету.

Головною метою діяльності філії є надання послуг, пов’язаних із здобуттям вищої освіти за СО «Бакалавр» та «Магістр» на заочній та прискореній формах навчання за ліцензованими спеціальностями Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Переваги навчання в Маріупольській філії ДонНУ імені Василя Стуса:

  • Навчання у провідному вищому навчальному закладі — найбільшому центрі науки, освіти і культури України, конкурентоспроможному на національному та міжнародному рівнях, найвищого IV рівня акредитації.
  • Навчальний процес здійснюється із застосуванням передових технологій і прогресивних методів навчання.
  • Отримання престижної вищої освіти і диплому європейського зразка без відриву від місця роботи та проживання.
  • Навчання проводять висококваліфіковані викладачі ДонНУ імені Василя Стуса.

Медведєва Олена Віталіївна

Директор Маріупольської філії Донецького національного університету імені Василя Стуса

Адреса: вул. Азовстальска, 4, каб. 11, м.Маріуполь, Донецька область.
Телефони: +380 (629) 46-55-34,

+380 (67) 399-66-56,

+380 (66) 362-48-30.

Електронна пошта: [email protected]