Курси з підготовки до ЗНО для учнів 10 класу

Підготовчі курси Донецького національного університету імені Василя Стуса діють з 1966 року. Навчання побудовано так само, як в університеті: лекції, семінари, індивідуальні консультації та практичні заняття у групах. Програми лекційних та практичних занять на курсах відповідають програмам дисциплін, рекомендованих Українським центром оцінювання якості освіти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

На підготовчих курсах здійснюється навчання за такими дисциплінами

Українська мова та література

історія України

Біологія

Підготовчі курси активно співпрацюють з провідними кафедрами університету, загальноосвітніми школами. Викладачі курсів є авторами робочих програм та методичних посібників з дисциплін, які пропонуються слухачам.

Підготовчі курси у Донецькому національному університеті імені Василя Стусазабезпечують високоефективне навчання слухачів відповідно до чинних програм і вимог зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Випускники наших підготовчих курсів стають студентами ДонНУ імені Василя Стусата багатьох інших вищих навчальних закладів України.

Записатися на курси ви можете:

Заповнивши анкету на сайті

www.cce.org.ua