Донецький національний університет імені Василя Стуса Horizon 2020

Horizon 2020

Horizon 2020 — це нова програма Європейського Союзу в сфері досліджень та інновацій. Вона триватиме протягом 2014-2020 рр. Загальний бюджет програми складає приблизно 70 млрд. €.

Дана програма є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Інноваційного Союзу «Європа 2020» з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі та підсилення її економічного зростання і створення нових робочих місць.

Фактично Horizon 2020 є не лише наступною Рамковою програмою після Сьомої рамкової програми з досліджень i технологічного розвитку. Дана програма об’єднує Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку, Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій і Європейський інститут інновацій та технологій.

Основними завданнями проекту є:

Підтримка найталановитіших та креативних науковців і наукових колективів у сфері проведення передових досліджень найвищого рівня через Європейську Дослідницьку Раду.

Наукова співпраця з метою пошуку нових та перспективних областей досліджень через підтримку майбутніх та виникаючих технологій.

Надання дослідникам можливостей для навчання і розвитку кар’єри у рамках програми дій Марі
Складовської-Кюрі.

Забезпечення доступу всіх європейських дослідників до висококласних дослідницьких інфраструктур.

Більш детальну інформацію можна отримати на сторінкі програми: