Шановні студенти Стусівського університету, школярі та молодь міста Вінниці!

Вас турбують проблеми, про які Ви хочете поговорити, але не знаєте з ким?

З 1-го грудня кафедра психології філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса та центр «Соціально-психологічна адаптація особистості» розпочинають роботу безкоштовної волонтерської гарячої лінії екстреної психологічної допомоги!

Звернувшись сюди, Ви зможете:

-обговорити проблеми міжособистісних стосунків із батьками, друзями, значимими людьми;

-отримати психологічну підтримку, переживаючи стан стресу, тривоги, виснаження;

-висловити те, що Вас непокоїть.

Гаряча лінія буде працювати з дотриманням таких принципів як конфіденційність та анонімність. Кожен може вільно висловлюватись, адже його зрозуміють і не будуть засуджувати.

Гаряча лінія екстреної психологічної допомоги діятиме для молоді міста.

☎Телефон гарячої лінії: 093 449 66 27 (працюватиме з 14:00 по 17:00 години щовівторка та щочетверга).